Романтичний палац Самоді

Квітень 22, 2013

Романтичний палац Самоді

Романтичний палац Самоді став безсмертним завдяки таким фільмам, як «Далекі шатри», і саме завдяки цьому Раджпутськая село є нині престижним туристичним об'єктом. Цю «перлину» під пагорбом з більш старим фортом на вершині звів у кінці XX в. представник джайпурской знаті. Простий зовнішній вигляд палацу оманливий: всередині розташований величезний головний двір і просторі кімнати на трьох поверхах. Найрозкішніші приміщення знаходяться на верхньому ярусі.

Дурбар Холл, Шиш-Махал і Султан-Махал цілком прикрашені блискучими дзеркалами і майстерними фресками із зображенням релігійних сюжетів, сцен придворного життя і полювання разом з рослинним та геометричним орнаментом. Прекрасні фрески джайпурского стилю здатні конкурувати з розписом в джайпурском Чандра-Махале і Сунехрі-Котхі в Тонке, Але вхід в цей розкішний готель обмежений.

Неподалік розташований Самоді Багх, де люблять пригоди мандрівники можуть зупинитися в одному з п'ятдесяти розкішних наметів, розкинутих в англійському парку. Ще однією місцевою визначною пам'яткою є старий форт розташований в кінці звивистій доріжки, що нараховує 376 сходинок.

У селі широко представлені вироби місцевих ремісників: барвисті дари ручної роботи, набивні тканини, лакові браслети і тапочки (джуту). Казковий палац Самоді – розкішна споруда в скелястих пагорбах

Есть желание приобрести квадроцикл для того что бы устраивать отличные покатушки? В таком случае лучшего места чем магазин http://armadamoto.com.ua/ вам не найти! Тут вы найдете самые выгодные условия и сможете заказать нужную модель по супер цене!



Зверніть увагу:

Добавить комментарий