Росія, США, Німеччина і Франція – лідери за нинішнім шкідливому хостингу

Березень 30, 2012

Росія, США, Німеччина і Франція – лідери за нинішнім шкідливому хостингу

Компанія G Data Software знайшла найпопулярніші, з точки зору постійного хостингу шкідливих сервісів, країни. Як відомо, кожен користувач в конкретній точці світу може, без проблем перейти на який-небудь шкідливий сайт і, таким чином, поставити свій персональний комп’ютер під серйозну загрозу, навіть в незалежності від того, в якій саме країні перебуває сервер, який керує цим веб -сайтом. Вартість такого хостингу, а також витрати на його повноцінне обслуговування та бажаний розмір прибутку про нього, робить деякі певні країни найбільш привабливими для більшості онлайн-шахраїв.

Таким чином, фахівцями компанії G Data Software, було проаналізовано походження шкідливих сервісів і визначено найпопулярніші держави з точки зору хостингу в них шкідливих ресурсів. Перше місце в такому незвичному рейтингу, як повідомляють експерти, розділили США, Пуерто-Ріко, Франція, потім слідує України, Росія і Німеччина.

Що ж до хостингу в Україні то сервера тут працюють стабільно, причому сайти які зберігаються на хостингу постійно перевіряються на віруси, таким чином користувачам українського інтернету не має сенсу переживати. Варто відмітити що одним з найбільш популярних хостингів в України є компанія – www.uahosting.com.ua. Крім надійного і стабільного хостингу за найкращими цінами ця компанія завжди допоможе вам у реєстрації доменів в різних зонах, наприклад ua реєстрація домену за допомогою професіоналів даної компанії пройде досить легко і швидко! Причому домени тут продаються за дуже вигідними цінами!Зверніть увагу:

Добавить комментарий