Розкрутка сайтів: як ми це робимо

Лютий 17, 2013

Розкрутка сайтів: як ми це робимо

Високий професіоналізм та значний досвід роботи наших співробітників, а також постійний моніторинг змін механізмів роботи пошукових систем дозволяють нам в короткі терміни піднімати сайти в пошуковій видачі будь-якої системи.

На першому етапі розкручування сайту ми проводимо повний аудит і оцінку сайту, шукаємо і усуваємо ті «вузькі місця», які заважають йому потрапити в топ пошукової видачі. Як показує практика, саме наявність неочевидних, прихованих проблем є головною перешкодою на шляху до успішної роботи сайту. Тому ми приділяємо внутрішньої пошукової оптимізації сайтів таке велике значення.

Внутрішня оптимізація досягається і прописуванням мета-тегів, і створенням нових посадкових сторінок, які просувають окремі запити і наявністю карти сайту, і багатьма іншими заходами. Після того, як проведена пошукова оптимізація сайту, ми приступаємо власне до розкручування сайту, яка тепер, після проведення оптимізаційних робіт, буде набагато більш швидкою, і, що важливо – економічною.

Сама розкрутка, або зовнішня оптимізація, передбачає аналіз і роботу із зовнішніми посиланнями на ваш сайт, підбір якісних тематичних порталів-донорів для посилань, написання тематичних статей, просування через розміщення статей на зовнішніх веб-ресурсах. Регулярно аналізуючи досягнуті позиції, ми коректуємо стратегію просування сайту з урахуванням змін алгоритмів пошукових систем і вже досягнутих результатів. Ми використовуємо тільки ті методи розкрутки, які безпечні для вашого сайту і не порушують ліцензії (вимоги) пошукових систем.

Для тех кто живет за городом лучший способ получить чистую и полезную воду это конечно же скважина – специалисты компании aqua-partner.kiev.ua быстро и не дорого сделают для вас профессиональную скважину и обеспечат постоянным подключением к водеЗверніть увагу:

Добавить комментарий