Розкрутка сайту – початкові кроки.

Серпень 14, 2011

Розкрутка сайту – початкові кроки.

По-перше, вкрай важливо скласти контент на основі обраних ключових слів або фраз, який буде відповідати темі, включати в себе грамотні заголовки і мета-теги сторінки.
Сайт неодмінно повинен бути цікавий для відвідувачів, і містити корисну інформацію. Завжди дотримуйтесь обраної тематики, це необхідно для отримання цільової аудиторії.

Оптимізація сайту значно полегшує процес знаходження ресурсу в пошукових системах:

1. Скоротити час внесення Вашого сайту в базу пошукача допоможе реєстрація в пошукових системах.

2. Зареєструйте в каталогах свій сайт. Дана дія підвищить позиції Вашого сайту. Складіть короткий і ємний заголовок, що описує тематику сайту. Використовуйте ключові слова і фрази. Обов’язково дотримуйтесь правил каталогів.

3. Робіть обмін посиланнями, краще тематичний обмін. Для того, щоб пошукова система врахувала посилання при посилальної ранжируванні, посилання повинні бути прямі та індексовані.

4. Розміщуючи текстову рекламу, використовуйте посилання на головну і на внутрішні сторінки сайту.

5. Пишіть статті якомога частіше. Публікуючи їх, проставляє зворотне посилання на Ваш сайт.

6. Створюйте блоги. Можна інтенсивно залучати відвідувачів корисною інформацією, новинами і нотатками. Обов’язково стежите за коментарями і відповідайте на запитання користувачів. Регулярно оновлюйте записи.

Хотите окунуться в мир загадочного и интересного мира гармонии и удачи? Загляните в популярный магазин фен шуй и Вы найдете много полезных вещей.Зверніть увагу:

Добавить комментарий