Розширення можливостей мережі Google +

Грудень 4, 2011

Розширення можливостей мережі Google +

Соціальних мереж багато і для того щоб стати популярними і кращими треба постійно розвиватись, це прекрасно розуміють розробники соціальної мережі Google + і постійно впроваджують нові цікаві функції. Тепер для користувачів мережі Google + стала доступна функція яка допоможе прямо з сторінки мережі здійснити дзвінок на телефонний номер мобільного оператора! Інформацію про таку можливість опублікував в своєму блозі розробник популярного онлайн-чату IRC – Яркко Ойкарінен, який на даний момент працює на компанію Google.

Така можливість безкоштовна для всіх користувачів мережі Google +, але на даний момент доступна лише для мешканців США і Канади, користувачам нашої країни ще прийдеться почекати, інформації коли дана функція буде доступна для Європи немає.

Ще декілька слів про саму мережу Google +. Відкриття мережі відбулось 21 вересня цього року, причому перша інформація про мережу появилась ще в літку цього року. В даній мережі компанія Google об’єднала всі свої популярні сервіси, ми вже писали в блогу про інтеграцію сервіса YouTube, про інтеграцію музичного сервіса Гугл. Мережа нестримно розвивається і стає дедалі популярнішою. Ви можете зареєструватись в мережі за адресою https://plus.google.com/Зверніть увагу:

Добавить комментарий