Розваги і магазини в Барселоні

Квітень 16, 2013

Розваги і магазини в Барселоні

Барселона – столиця Каталонії, що входить до складу королівства Іспанія. Самі каталонці вважають це явище тимчасовим і тихо ведуть справу до «незалежності».

По-іспанськи вони поки ще розуміють, тому, якщо ви вирішили відпочити саме тут, вам слід запастися найпростішим іспанським розмовником. На англійську, якщо ви нею володієте, не сподівайтеся. Там на ньому розмовляють тільки співробітники інформаційних туристичних центрів та портьє дорогих готелів. Розваги.

Вдень – море і сонце, місцеві визначні пам'ятки, час роботи і як дістатися до будь-якої з яких, вам підкажуть в туристському інформаційному центрі на головній пощади Барселони – Пласа де Каталунія. Увечері – перш за все гігантський розважальний центр «Маремагнум» в порту, в двох кроках від бульвару Рамблас. Там є все: ресторани (величезний ресторан морепродуктів – померти не встати!), Кафе, атракціони, дискотеки, нічні клуби.

Для того что бы хорошо провести время можно заглянуть в популярное онлайн казино и не только получить хорошую порцию азарта и адреналина но и возможность выиграть солидную сумму денег!

Можна «пошуршать» по нічному «Баррі Готік» (Готичний квартал). На вулиці Амплі, в декількох кроках від монумента Колумба, знаходиться бар «Зачарований ліс» (всередині справжні дерева і водопадик, а також несправжні привиди) і трохи далі – абсолютно божевільна кафе «Блакитна Маргарита». Два чисто іспанських розваги в не зовсім іспанському містечку – корида і фламенко.

Задоволення не з дешевих, але стоять. Барселона – місто торговий, і про його магазинах можна написати багатотомну енциклопедію.

Просто з цікавості загляньте в «Ель Корт Інглес» – величезний універмаг на Пласа де Каталунія – головної площі міста. Речі там дорогі, але високоякісні.

Заодно послухаєте, як з динаміків періодично несеться несамовитий призов на чисто російською мовою: «Пане …, вас чекають в автобусі!». На прилеглих вулицях розташовані магазини модного одягу.

До речі, купивши у великому магазині якусь дорогу річ (або кілька недорогих речей), не забудьте взяти спеціальний чек – при виїзді з країни вам повернуть ПДВ, а це істотна сума.Зверніть увагу:

Добавить комментарий