Розваги в Індії

Квітень 16, 2013

Розваги в Індії

Крім Делі, де цілий рік проходять різні культурні заходи, в більшості міст вибір обмежений тим, що пропонує готель. Хоча Агра і Джайпур дбайливо зберігають традиційну культуру, виступи фольклорних колективів можна побачити тільки в пік сезону.

Одна з причин цього в тому, що більшість індійців вважають за краще проводити час разом із сім'єю. «Вихід у світ» передбачає присутність дітей, тому улюбленою розвагою є кіно; також популярні релігійні свята – причому в останні роки представники міської еліти все частіше вважають за краще обідати не вдома. Інформація Краще джерело інформації про культурні заходи, місце і час їх проведення – ваше тур агентство.

У турбюро і готелях можна отримати календар культурних подій. У місцевих газетах ви знайдете відомості про найближчі події і великих фестивалях, наприклад про Тадж Махотсав. Подібну інформацію про кінотеатрах, ресторанах, барах, басейнах і магазинах публікують місцеві туристичні видання типу. Замовлення квитків У головних ресторанах великих готелів регулярно проводяться вечірні виступи фольклорних музичних і танцювальних колективів.

Вартість його зазвичай включена в ціну вечері. Якщо ж шоу проводиться в спеціальному залі, квитки або купуються на місці, або їх слід замовити в готелі або тур агентстві.

Традиційні музика і танці В регіоні можна почути музику і хіндустані, якою опікувалися Великі Моголи, а потім місцеві магараджі. З метою відродження цього традиційного мистецтва у містах в розпал туристичного сезону різні організації регулярно влаштовують музичні та танцювальні фестивалі.

Найбільш популярні такі зали, як Sur Sadan в Агре, Ravndra Manch і Panghat в Джайпурі. Іноді уявлення відомих виконавців проходять перед головним божеством джайпурского храму Говинд Дев.

В Матхуре і Вріндаване співаки та танцюристи виступають в дні релігійних свят Холі і Джанмаштамі. Великою популярністю нині користується концертне виконання релігійних піснеспівів, заснованих на класичній раги. І все ж каввалі найкраще слухати в суфійських святинях Аджмера і Фатіхпур-Сікрі, де цей ритуал виповнюється щодня, а під час свята Урс – і на спеціальних нічних зборах. Народний театр, музика і танці Небагато регіони Індії можуть похвалитися таким розмаїттям фольклору, як Раджастхан.

На жаль, народний театр і мандрівні билин швидко втрачають аудиторію, і часто їх можна побачити тільки в глибинці. Втім, кращі виконавці демонструють своє мистецтво у столиці штату Джайпурі, зокрема в центрі Jawahar Kala Kendra. У готелях влаштовують шоу з виконанням весільного обрядового танцю гхумар або ж стародавнього танцю «змії», існувала у кочових племен. Фольклорні співаки бхопа регулярно приїжджають на Пушкарский ярмарок, їх виразні балади можна послухати в невеликих містечках.

Ляльковий театр Ляльковий театр – давня фольклорна традиція Раджастханській сільської громади Бхатт. В ході таких вистав ляльки-маріонетки (катхпутлі) розігрують героїчні історії про народних героїв і міфологічних персонажів. Одне з найвідоміших присвячено роману про Дхоле і Мару – царствених закоханих, розлучених через кілька тижнів після заручин і врешті-решт об'єдналися.

Виступи мандрівних артистів можна подивитися на ярмарках і святах.

Если вы считаете что регистрация торговой марки это сложная процедура то сотрудники компании Романенко развеять эти мнения и сделают всю работу быстро и четко!Зверніть увагу:

Добавить комментарий