Розвиток компанії Apple

Грудень 28, 2012

Розвиток компанії Apple

Основними завданнями представництва є: розвиток партнерської мережі в регіоні, поліпшення обслуговування користувачів, активне просування торгової марки Apple. Крім того, Apple IMC забезпечує зворотний зв’язок із клієнтами фірми на місцях і допомагають скоординувати роботу центрального представництва з регіональними партнерами, дозволяючи їм брати активну участь у реалізації маркетингових програм.

На базі Apple IMC організований локальний склад, відкритий демонстраційний зал, де представлені останні досягнення технологій Apple по пріоритетним напрямкам – видавничі системи, переддруковна підготовка, дизайн apple.ru/pro/design, цифрове відео apple.ru/pro/video , аудіо apple.ru/pro/audio, а також рішення для освітнього-вих програм apple.ru/education. Це дозволить клієнтам на місці познайомитися з устаткуванням і що до нього програмним забезпеченням apple.ru/software. А також дасть можливість отримати обладнання, що входить в основну лінійку товарів безпосередньо зі складу.
Сьогодні у відділі продажів працюють консультанти, які знають і люблять свою справу. Ми дуже раді, що багато наших клієнтів можемо назвати друзями. Продаж продукції Apple припускає подальше спілкування: технічну підтримку, поставку комплектуючих. Враховуючи це, наші менеджери приділяють велику увагу всіх деталей та особливостям ваших потреб вже з першого контакту.

Часто веб-мастера получают заработанные деньги в электронном виде и потом думают над тем как их вывести, в наше время вывод WebMoney через банк – надежно и быстро!, вам надо только воспользоваться сервисом wmcassa.com – тут выводить деньги одно удовольствие, все проходит быстро и четко!Зверніть увагу:

Добавить комментарий