Розвиток популярного браузера Mozilla продовжується

Січень 14, 2013

Розвиток популярного браузера Mozilla продовжується

Одночасно з виходом Firefox 11 Mozilla поділилася планами на розвиток цього браузера в поточному році. Примітно те, що деякі ідеї вже стали реалізовані в останніх версіях браузера. Відбулися зміни в принципах нумерації версій цього браузера, різні оновлення стали виходити приблизно один раз на півтора місяця. За словами багатьох користувачів, з-за цього виникали проблеми сумісності з плагінами.

Тому була введена нова схема для сумісності. Тепер всі плагіни, які виходили для версій, починаючи від 4.0, будуть сумісні з версією 10.0 і подальшими. Також запроваджено механізм, що дозволяє синхронізувати плагіни на різних комп’ютерах, для багатьох користувачів, що мають кілька комп’ютерів, це буде зручно. Також планується зробити оновлення браузера фоновим. Це буде реалізовано починаючи з 13 версії. Браузер буде оновлюватися автоматично, не буде вимагатися навіть перезавантаження, а інформація про те, що оновлення сталося, буде тільки при якихось важливих змін. Це підвищить зручність.

А ще розробники хочуть зробити більш досконалі протоколи, які дозволять оптимізувати і прискорити роботу браузера. Хоча ввести можливість обміну аудіо, відео та іншим даними, який відбуватиметься між двома браузерами в реальному часі. Буде покращена інтеграція різних веб додатків. Firefox завжди був браузером, який за допомогою плагін можна зробити «під себе». Розвиток цього напрямку також продовжитися.

Український національний одяг користується популярність не тільки у нас на батьківщині але і за її межами. Як що у вас є бажання купити вишиванку то завітайте на сайт oleshchuk.com – тут ви неодмінно знайдете те що вам потрібно по самим приємним цінам!Зверніть увагу:

Добавить комментарий