Розвиток взаємовигідного співробітництва в інтернеті

Лютий 17, 2013

Розвиток взаємовигідного співробітництва в інтернеті

Успішний розвиток широкосмугового доступу в будь-якій країні потребує державної підтримки, яка забезпечить взаємодію урядових органів, промислових галузей і приватних підприємців.

Корпорація Intel працює з відомствами і міністерствами десятків країн світу, допомагаючи їм співпрацювати з телекомунікаційними компаніями і галузевими групами. Стандартний підхід передбачає керівну роль держави і початкові інвестиції з бюджету. У свою чергу, оператори зв’язку повинні розробити спеціальні тарифні плани, які забезпечать прибуток і в той же час не будуть обтяжливими для абонентів. Такі тарифні плани продаються в комплекті з персональним комп’ютером за доступною ціною. Фінансування операторів зв’язку може здійснюватися не тільки з державних, але і з приватних фондів, стимулюють попит на нові послуги.

Тільки спільна робота на всіх рівнях допоможе телекомунікаційним компаніям успішно розгорнути широкосмугові мережі і виконати завдання державного масштабу. При цьому бізнес отримає додатковий прибуток, а звичайні громадяни – доступ до технологій, без яких не можна обійтися в сучасному інформаційному суспільстві.

В’єтнам: співпрацю з операторами зв’язку, спрямоване на розвиток широкосмугових мереж

Хоча більше 70 млн в’єтнамських сімей мають домашній телефон, менше 2 млн з них користуються послугою широкосмугового доступу по телефонній линии.15 Для розвитку високошвидкісного зв’язку корпорація Intel співпрацює з в’єтнамської державної телекомунікаційною компанією VNPT.

Сейчас многие коллекционеры пополняют свои коллекции с легкостью удобностью благодаря интернету, и если вас интересует продажа монет то загляните на сайт coinz.com.ua – тут вы найдете очень много интересных предложений!Зверніть увагу:

Добавить комментарий