Риболовля в пониззі Волги

Квітень 24, 2013

Риболовля в пониззі Волги

Якщо і є в нашій країні культове для рибалки місце – це дельта Волги. Тут ловляться карась і щука, сазан і окунь, лин і чехоня, сом і жерех, вобла і ще безліч мешканців річкових глибин.  Куди ж саме поїхати і який вид риболовлі вибрати? Найбільш комфортним і простим варіантом стане поїздка на рибальські бази відпочинку, в безлічі присутні і на Волзі, і на Ахтубі, і на всіх річках і річечках волзького басейну.

Кондиціонери та всі види комунікації, активний відпочинок у вигляді саун, більярду – все це буде запропоновано гостям, але найголовніше – до їхніх послуг будуть автоматично отримана фіш-карта, досвідчений єгер, секретні рибні місця і хороша човен. Відпочинок дикуном – непогана альтернатива, але покупка фіш-карти (можна – на одній з баз) обов'язкове.

Визначтеся, як саме ви хотіли б рибалити – дельта Волги відрізняється різноманітністю природних умов. Тут і великі русла, і єрики, і гуркіт, і ільменіт озера.

На плавзасоби для риболовлі в ильменях і на розкатах вам буде потрібно документ про техогляд, рибалці – ліцензія на керування човном. Якщо ви рибалите в ериках – в човні необхідності не буде. Якщо ви відправляєтеся на риболовлю в Астрахань, не забудьте про наживки. Накопати традиційного хробака вам на місці, швидше за все, не вдасться, а макуха, перловка і кукурудза не настільки ефективні.

Подбайте про захист від комах – з травня по вересень тут багато мошки.

Для того что бы отлично отдохнуть и хорошо восстановиться лучше всего подойдут санатории Трускавца, если вы заглянете на сайт http://dzherela-karpat.com/tryskavets – то сможете найти большой выбор отелей, санаториев и приятные цены!Зверніть увагу:

Добавить комментарий