Сафарі по Пушту

Квітень 29, 2013

Сафарі по Пушту

«Пушту» називають степову рівнину в північно-східній Угорщині. Цю величезну площу в 82 тис. гектарів з 1973 р. уряд Угорщини оголосило Національним парком Хортобадь. Клімат в пушту нагадує клімат степової Україна: влітку дуже спекотно, а взимку – пронизливо холодно. Настільки холодно і сніжно, що в пушту популярний споконвічно російський вид зимових розваг – катання на санях.

Влітку сани замінюють вози. Сидячи у візку, запряженому четвериком гнідих, можна милуватися на стада биків, табуни необ'їжджених коней, отари овець і зграї птахів. Перед вами продемонструють свою фантастичну спритність угорські «ковбої» в синіх штанах-спідницях.

За бажанням і ви можете проявити себе, погарцевав верхом. У Хортобадь туристам показують центр ремесел, де можна подивитися на процес виготовлення тих чи інших предметів народного побуту, і навіть спробувати себе в ролі вишивальниці, капелюшника, гончара і в інших традиційних для цієї місцевості промислах.

Втамувати розгулявся на свіжому повітрі апетит можна і потрібно в чарді – польовому таборі угорських скотарів. У північно-східній Угорщині просто необхідно спробувати кілька страв і напоїв, інакше ваша подорож в цю країну буде неповним.

По-перше, це бограч – гуйаш. Це дуже густий суп, що готується в казанку на багатті.

Запах ароматного димку надає цій помісі супу з бефстроганов неповторний смак. По-друге, це палінки. Готується вона зі слив або абрикосів. Фортеця напою – 40-60%. І, звичайно ж, не можна не спробувати чудового вина з міста Токаю.

Токайське вино однаково прекрасно і сухе, і солодке, але більшою популярністю користується десертне Tokaji Aszu. А як десерт вам запропонують в угорській пушту керезет – страва з овечого сиру, або ретеш – варіант штруделя.

Для всіх хто любить і цінить якісний відпочинок є хороша пропозиція від компанії Кінг-Травел, річ їде про відпочинок у Туреччині по дуже вигідним цінам, тепер Туреччина зі Львова доступна за просто фантастичною ціною! На сайті компанії ви найдете детальну інформацію і зможете ознайомитись з іншими акційними пропозиціями!Зверніть увагу:

Добавить комментарий