Сайт своїми руками

Лютий 17, 2013

Сайт своїми руками

Вартість створення сайту починається з 0 рублів, так як за допомогою однієї з програм сімейства CMS (Content Mana-gement System – система управління контентом) і рекомендацій знайомого веб-дизайнера практично будь-який бажаючий може створити ресурс початкового рівня. Однак не варто розраховувати на те, що він буде легко доступний в пошукових системах, тому що непрофесіоналові складно власними силами домогтися його потрапляння хоча б у першу сотню, не кажучи вже про перших місцях рейтингу.

Якщо ви вирішили зайнятися розробкою сайту, то існує два шляхи розвитку подій. Перший – коли ви, заплативши кілька сотень рублів, купуєте в найближчому ларьку навчальний диск для початківців веб-дизайнерів і приступаєте до роботи, використовуючи вже готові шаблони. Цей варіант підходить для створення сайту візитки з досить простим дизайном.

Другий шлях більш складний і витратний. Можна скористатися послугами професіоналів, після чого взяти управління ресурсом у свої руки. CMS дозволяє додавати і видаляти різноманітні модулі типу “особистий кабінет”, “питання-відповіді” або “фотогалерея”, редагувати зміст сайту, завантажувати на сайт і вивантажувати з нього різні дані – від прайсу на послуги до анкетних даних зареєстрованих відвідувачів і так далі.

За визнанням фахівців, найбільш зручною та популярної CMS, яку можна безкоштовно скачати в Інтернеті, вважається Joomla!, використовується по всьому світу для створення і простих сайтів до комплексних корпоративних додатків. На другому місці йде не менш популярна Drupal, проте більше підходить для створення сайтів-блогів. Трійку лідерів замикає PHPNuke, плюсом якої є величезна кількість створених для неї модулів, тим і блоків, а мінусом, що заважає зайняти перше місце, повільність роботи.

Близиться праздник 8 марта, и если вы думаете о том что подарить своей половинке то загляните в интернет-магазин посуды – тут вы уж точно найдете хороший и нужный подарок для женщины!Зверніть увагу:

Добавить комментарий