Самі незвичайні весільні традиції в світі

Вересень 20, 2012

Самі незвичайні весільні традиції в світі

В нинішній час, коли з кожним днем популярності набувають тури, що включають весільні церемонії за кордоном, нехай і неофіційні, працівники туристичного сектора намагаються придумати оригінальні ідеї для проведення таких весіль за кордоном починаючи від церемонії одруження в чеських замках і закінчуючи весіллям на слонах на Sri lanka. Але буває так, що й вигадувати нічого не потрібно, так як в кожній країні є свої весільні традиції, і іноді дуже незвичайні. Адже навіть у американця може викликати сильний здивування, навіщо ми кричимо молодятам на весіллі «гірко». Отже, самі дивні весільні традиції різних країн.

Думаєте, що любов до епіляції мало не всієї поверхні тіла властива тільки жінкам? Може бути, але тільки не в стародавній Персії. Тут було прийнято замість мальчишника висмикувати всі до єдиного волосся на тілі нареченого, а вже на весіллі його оглядають родичі нареченої на наявність таких.
У Нігерії і на сьогоднішній день існує досить жорстока традиція, коли нареченого ставлять в 50 метрах від нареченої і він повинен пройти до неї крізь її родичів, озброєних палицями. Така перевірка на міцність.

А в Індії практично повсюдний атрибут весілля – це двох’ярусний танець: 6 чоловіків стають у коло тримаючись за руки, а на їх плечі підіймаються ще шестеро чоловіків, також беруться за руки, і всі починають водити хоровод. Так що, відправившись в Індію в пошуках нареченої, підготуйтеся і візьміть кілька уроків акробатики, тому що в ролі такого танцюриста може виступати і наречений.

У Новій Гвінеї наречений повинен піднести нареченій незвичайний подарунок: 20 свиней, 20 раковин і стільки ж шкурок птахів, а під час весілля наречена замість фати використовує свинячий шлунок, вивернутий.
А ось чоловікам в Албанії пощастило менше – дружина повинна опиратися чоловікові протягом трьох днів після весілля, щоб заплутати духів злих, і тільки потім дозволити йому інтимну близькість.

Одной из самых популярных книжек приключенческого характера является книга Остров сокровищ которую написал известный шотландский писатель Роберт Луис Стивенсон, в этой книжке разыгрываются просто сногсшибательные события вокруг сокровищ пиратов. Не смотря на то что книга написана в 1883 году она популярна и на сегодняшний деньЗверніть увагу:

Добавить комментарий