Samsung починає війну….

Вересень 19, 2011

Samsung починає війну….

Ресурс Korea Times з посиланням на досвідчене джерело повідомляє цікаву інформацію,а саме – компанія Samsung Electronics має намір подати в суд на Apple за порушення нею патентів, пов’язаних з технологіями бездротового зв’язку. Причому, засудити Apple південнокорейська компанія має намір якомога швидше після анонсу смартфона iPhone 5. Як видно,Samsung вирішила взятися за справу серйозно і нанести рішучий удар в “патентнії війні” з Apple: вона очікує, що її позов призведе до повної заборони продажів iPhone 5, як мінімум, у Південній Кореї.

Нагадаємо, протягом останнього часу між цими компаніями ведеться справжня війна, причому, Apple вже вдалося виграти кілька боїв і довести,що планшети і смартфони Samsung занадто схожі на iPad і iPhone. Приміром, у Німеччині було накладено заборону на продажу планшета Samsung Galaxy Tab 10.1, хоча незабаром після цього Samsung подала позов до паризького суду, заявивши, що смартфони iPhone 3G, iPhone 3GS і iPhone 4, а також модифікації планшета iPad з 3G порушують три її патенту,пов’язані з 3G технологіями. По всій видимості, аналогічним чином Samsung має намір засудити і iPhone 5. Втім, поки що офіційних коментарів ні від Apple, ні від Samsung на цей рахунок не надходило.

Найлучший способ подарить себе спокойствие и уют – это приобрести аквариум, ну а заказать аквариум на заказ вы можете на данном сайте, причем это будет очень выгодно!



Зверніть увагу:

Добавить комментарий