Samsung Slate PC новий планшет серії 7

Вересень 5, 2011

Samsung Slate PC новий планшет серії 7

Компанія Samsung Electronics не перестає радувати нас цифровими новинками ! На цей раз Самсунг пропонує на огляд новий планшет серії 7 Slate PC.
Цей пристрій розроблений спеціально для користувачів, яким необхідна максимальна продуктивність у форм-факторі мобільного пристрою.
Новий планшет серії 7 Slate PC, створений на платформі Windows 7, поєднує в собі продуктивність настільного ПК із зручністю мобільного пристрою. Планшет відрізняється зручним для користувача інтерфейсом і розвиненою багатозадачністю.
Товщина планшет серії 7 Slate PC 0,5 дюймів і вагою 0,86 кг девайс по справжньому компактний і мобільний. На борту пристрою продуктивний і сучасний процесор Intel Core i5 та величезний (як для планшету) екран діагоналлю 11,6 дюйма!
Таке укомплектування дозволяє новому пристрою з легкістью справлятися з будь-якими завданнями, починаючи від ігор і закінчуючи задачами для бізнесу, незалежно від того, в якому режимі вони використовується, мобільному або настільному. Також можливе підключення планшета до док-станції з підключеними до неї бездротовою мишею та клавіатурою, це перетворює новий пристрій в повноцінний настільний комп’ютер.


Керування пристроєм та внесення інформації можливе у безлічі варіантів, завдяки сенсорному екрану це робить сферу застосування планшета серії 7 Slate PC практично безмежною.
Модель буде однаково зручна для роботи в графічних програмах і малювання,створення презентацій і текстових документів, роботи з мультімедіаконтентом, а також вирішення бізнес-та інших завдань. Сучасна операційна система Windows 7 від Microsoft однаково зручна для настільного та мобільного використання.Вона дозволяє власникам Samsung серії 7 Slate PC спільно з іншими користувачами працювати над документами або обмінюватися з ними даними, використовуючи мережеве підключення. Девайс відрізняється тривалим часом автономної роботи – до семи годин без підзарядки. Для більшої зручності користувачів, док-станція нового планшета дозволяє підключити додатковий монітор з більшою діагоналлю, перетворюючи всю систему в багатофункціональну робочу станцію.

Пристрій відрізняється розвиненою коннектівностью, завдяки вбудованому порту USB і підтримці бездротових мереж Wi-Fi, WiMAX and HSPA. Це, в поєднанні з 3 Мпікс основної і 2 Мпікс фронтальною камерою, Дає можливість користувачам здійснювати відеодзвінки, влаштовувати відеоконференції, а також робити якісні знімки і відразу ділитися ними зі своїми рідними, друзями і колегами.

Одним з основних переваг Samsung серії 7 Slate PC є великий сенсорний екран діагоналлю 11,6
Він зручний для роботи з текстом і відрізняється високою якістю зображення, а також яскравістю в 400 ніт, що в два рази більше, ніж у екранів традиційних ноутбуків. Новий пристрій оснащується фірмовою технологією Samsung Fast Start, завдяки чому воно готове до роботи в лічені секунди після натискання кнопки живлення.
Зручний інтерфейс спрощує роботу користувачів, а спеціальна панель запуску програми Touch-launcher дозволяє тримати завжди під рукою часто використовувані програми, такі як Twitter, Facebook, карти, погода та багато інших. Samsung серії 7 Slate PC підтримує всі формати відео і аудіо, а також ігри, доступні для Windows.

З точки зору специфікацій Samsung серії 7 Slate PC в чому схожий на Eee Slate ASUS. Його начинка на рівні ноутбуків високого класу.Двоядерний  Core i5-2467M процесор, 4 Гб оперативної пам’яті і 64 або 128 Гб SSD. Ще одна з цікавих особливостей це завантаження всьго за 30 секунд !

Однак, незважаючи на таку потіжну начинку цей планшет, як затверджують інженери компанії Самсунг, здатен працювати більше шести годин автономною роботою.

64 ГБ версія, буде поставляється з цифровою ручкою буде коштувати  $ 1099.
$ 1349 прийдеться викласти за версію на борту якої 128 Гб пам’яті, стилус,   док-станція і клавіатура.
Також пристрій оснащено  2-мегапіксельною фронтальною камерою і 3-мегапіксельною камерою на звороті.Зверніть увагу:

Добавить комментарий