Ще один тонкий Nikon модель J3

Серпень 9, 2013

Ще один тонкий Nikon модель J3

Nikon 1 J3 виглядає так само невиразно, як модель S1, але і забезпечує більш ефективний контроль параметрів зйомки, ця модель для тих, хто любить якісні фотоапарати по приємним цінам.
Коли працювали з Nikonami 1 S1, найбільш спокушав нас їх невеликі розміри і церемонії, пов’язані з неймовірно ефективним, повний фокусом та високою якістью.

Чесно кажучи, відмінності між цими двома моделями, настільки малі, що на початку важко було їх взагалі помітив. Майже однакові розміри і вага приблизно 200г, а також зовнішній вигляд, який, безумовно сподобається тим хто любить фотографувати.

На практиці виявилося, що відмінностей, однак, більше. Першим елементом, який звернув увагу, бул вбудоване колесо вибору режимів на верхній панелі. У моделі S1 режим роботи камери треба змінити в налаштуваннях меню – перемикач-це набагато швидше й легше варіант, особливо якщо хтось любить „заповнити” і пограти з незвичайними можливостями Nikon 1 J3, такими як рухомі картинки, або можливість зробити правильний момент.

Через деякий час вийшла ще одна різниця – фотографії і фільми при погляді попередньо на екрані виглядали як-то так, що краще, чіткіше. Погляд у специфікацію пояснив справа – протестований нами раніше Nikon 1 S1 має дисплей з роздільною здатністю 460 тис. пікселів, а J3 оснащений 921 тис. пікселів.Зверніть увагу:

Добавить комментарий