Що таке CMS ?

Серпень 14, 2011

Що таке CMS ?

CMS (Content Management System)
– це система управління інформацією («движок сайту»). Іншими словами це скрипти, призначені для управління інформацією на сайті. Тобто, щоб додати новина вам не треба як раніше вручну вставляти її в код сторінки, за допомогою «движка» для сайту достатньо ввести логін адміністраторській панелі і заповнити відповідну форму.

Існують різні системи управління інформацією. «Движок» допомагає ефективно здійснювати інформаційну підтримку і легко управляти контентом сайту.

Функції CMS:

створення веб сайту, видалення і ієрархічне упорядкування сторінок сайту;

формування зручних засобів навігації по сайту (посилання, різні меню, карту сайту, списки сторінок, покажчики пройденого шляху і т.п.);

оперування розділами різних типів (статті, новинні стрічки, форуми, дошки оголошень, поштові форми, опитування, голосування тощо);

CMS (Content Management System) значно полегшує створення сайту, забезпечує легке і комфортне управління сайтом. Для роботи з «движком» (створення, наповнення і редагування сторінок сайту) необхідно мати доступ в інтернет і сучасний браузер, нічого більше.

Як правило, CMS складається з двох елементів:

BackOffice панель управління сайтом – з закритим доступом для контент-менеджера сайту

FrontEnd сновна частина Web-сайту – яку видно всім відвідувачам або тільки користувачам.

Такий поділ дозволяє більш ефективно управляти динамічними інформаційними Web-сайтами. У більшості BackOffice сучасних CMS вбудований візуальний (WYSIWYG) редактор, який створює HTML-код із спеціальної спрощеної розмітки, що дозволяє контент-менеджеру легко форматувати текст.

Основне завдання будь-якої CMS це максимальна автоматизація роботи із супроводу (просування, доступ до даних і т.д.) сайту.

На данном сайте представлен большой выбор КТП из которого вы сможете выбрать ту модель котоорая идеально подойдет под ваши нужды.Зверніть увагу:

Добавить комментарий