Сейшельські острови

Квітень 30, 2013

Сейшельські острови

Сейшели – група островів, що відрізняються один від одного, деколи – докорінно. Для тих, кого цікавить пізнавальний туризм, Сейшели стануть знахідкою. Найбільший на архіпелазі, острів Мае простягнувся на 27 км в довжину при ширині 8 км.

Столиця держави – Вікторія, розташована тут, знаменита як найменша столиця в світі. Єдиний світлофор, трохи зменшена копія лондонського Біг Бена, англійський стиль, в якому збудований місто – це характерні риси Вікторії. Тут же, на острові, розташований національний парк «Morne Seychelloi», частина представників флори і фауни можна знайти тільки тут, це унікальні рослини і тварини.

Гордістю парку стали чорний папуга і величезна сухопутна черепаха. Село ремісників забезпечить туристів сувенірами та унікальними подарунками. Ще один примітний регіон Сейшел – морський парк Святої Анни. Це 6 маленьких островів неподалік від столиці.

Там безліч рифів, в рифах живуть понад 800 видів морських тварин. Все острова можуть надати комфортабельні відокрем. Острів Moyenne відомий тим, що його купив хтось Гримшоу кілька років тому для того, щоб без перешкод займатися пошуком піратських скарбів.

Острів Прале відомий своєю долиною Де Май, в якій виростили перших кокос de Mer – плід оригінальної форми. Роща морських кокосів, зростаюча тут, внесена ЮНЕСКО до списку всесвітньої спадщини. Кокос став частиною герба Сейшельського держави, на його вивезення потрібен спеціальний дозвіл.

Купити такий кокос можна за ціною 200 доларів. На острові Ла Діг знаходяться колонії сухопутних черепах. Тут же фабрики переробляють кокосову копру, на окремих плантаціях ростуть ваніль і кориця. Саме цей острів вважається найменш порушених цивілізацією – тут живуть з тим же укладом, який склався 200 років тому.

Внутрішні Сейшельські острови: Кузіна, Денис, Кузен, Пташиний, Ерайд – багаті видами екзотичних птахів, знамениті також найчистішими і красивими пляжами з оксамитовим піском кристально чистою блакитною водою.

Хотите выделиться и стать более модным и стильным? В таком случае лучше всего заглянуть на сайт http://bik-print.com.ua/products/futbolki-prikolnyie/ где можно выбрать очень интересные и прикольные футболки которые помогут выделить из основной массы людей!Зверніть увагу:

Добавить комментарий