Секретна лабораторія Google X існує?

Листопад 16, 2011

Секретна лабораторія Google X існує?

Чутки про існування секретної лабораторії під назвою Google X, в якій проводяться розробки сучасних приладів поширюються вже давно. Ще шість років тому один з робітників компанії запустив сайт на якому хотів продемонструвати прилади розроблені в лабораторії, але цей сайт був ліквідований і так і не побачив світ.
Жодних фактів щодо підтвердження існування лабораторії і ії місця знаходження до сих пір не було.. Однак нещодавно одне видання з Нью-Йорка опублікувало інформацію про таємничу лабораторію, яку отримала по іх словам від обізнаного джерела. Отже як стало відомо в лабораторії Google X досвідчені інженери виготовляють фантастичні прилади – холодильники які підтримують температуру за допомогою доступу в інтернет, космічні ліфти які зможуть доставляти вантажі на орбіту, і інші передові прилади.

Для роботи в лабораторії було відібрано самих талановитих інженерів та технологів з американських університетів і відомих компаній таких як Nokia і Microsoft. Там працюють головний експерт по створенню штучного інтелекту і роботехніки Себастьян Тран, і Джонні Чун Лі який розробляє дивовижні прилади які живляться від доступу до мережі інтернет.
Тепер лишається чекати коли компанія Google офіційно оприлюднить факт існування лабораторії і продемонструє її розробки.Зверніть увагу:

Добавить комментарий