Секретний персонаж Vincent Valentine

Березень 20, 2013

Секретний персонаж Vincent Valentine

Ще один секретний персонаж – товариш, сплячий в труні – один з найбільш незвичайних персонажів у грі з досить оригінальним мисленням і пристрастями до чорнуху. Досить сильний боєць на зразок Barret, а також непоганий маг. Він може добре допомогти в битві, але іноді стає некерованою, і тоді взагалі невідомо, що він буде робити. Досить непередбачуваний у вчинках – як за сюжетом, так і в битвах.

Для того что бы ваши клиенты узнали о ваших скидках и акциях быстро и удобно существует услуга sms рассылка – она позволяет быстро оповестить всех о том что у вас есть интересные предложения!

Galian Beast – Перетворюється в фіолетового монстра і завдає кілька потужних ударів з допомогою вогняних заклинань.
Death Gigas – Трансформується в якусь подобу дітища доктора Франкейнштейна і б’є ворогів електрикою.
Hellmasker – Vincent перетворюється в зомбі з бензопилою і може або кого-небудь кілька разів вразити нею, або ж використовувати будь-який з “які зупиняють” заклинань на монстрів.

Chaos – Герой трансформується в великого демона, який здатний досить серйозно підірвати життєві підвалини ворогів. Як правило, більш-менш нормальні монстри такої атаки не переживають і вмирають майже миттєво.
Деякі ліміти даються вам у подарунок від різних персонажів, дещо які ви можете отримати в битві. Деякі просто валяються де-небудь в печері або ще у будь-якому затишному куточку. Ось шляху до деяких з них, найбільш потужних:

Ідіть на Battle Arena в парку Gold Блюдця і продовжуйте битися до тих пір, поки не отримаєте як мінімум 32000 очок. Ці-то окуляри і можуть бути обміняні на новий ліміт.

Після того як Sepheroth створить метеор, поверніться в North Corel і поговоріть з жінкою в будинку, який знаходиться в західній частині міста.

Поверніться в Nibelheim і візьміть Tifa в будинок, де знаходиться піаніно. Зіграйте таку мелодію: X, квадрат, трикутник, R1/L1+ трикутник, R1/L1+ квадрат, X, квадрат, трикутник, R1/L1+X, X, квадрат, X. Після виконання мелодії натисніть на Start. Пошукайте у нотах і отримаєте новий ліміт. >>> Aeris – Great Євангеліє. Поверніться в Junon і поговоріть з дрімаючої старим, але тільки якщо останні дві цифри кількості ваших битв однакові, наприклад, 144, 133, 166. Старий дасть вам шматок Mithrill, який може бути обміняний на ліміт.Зверніть увагу:

Добавить комментарий