Секретний персонаж Yuffie Kisaragi

Березень 20, 2013

Секретний персонаж Yuffie Kisaragi

Yuffie є одним з секретних персонажів, яку можна зустріти в лісі, де вона тренується мистецтва ніндзя. Вона є непоганим бійцем на великих відстанях, до того ж, добре вміє користуватися матерією. В принципі, стояти їй краще де-небудь позаду, з кишенями, набитими різними видами атакуючої магії.

Greased Lightning – Досить потужна атака проти одного супротивника. Здатна знищити монстра середнього порядку.
Clear Tranquil – Сині енергетичні кулі, які виникають навколо членів вашої групи, дозволяють їм відновити деякий кількість здоров’я. В принципі, є певним аналогом Healing Wind у Aeris, але дещо слабше.

Ландшафтний – Заклинання, використане Yuffie, змушує землю під ногами ворогів вибухнути зі страшною силою. Ліміт здатний досить відчутно вплинути на велику групу ворогів, а одному якого-небудь великого монстра він буде не більше страшний, ніж звичайний удар.
Bloodfest – Yuffie насилає на ворогів десять сильних магічних хвиль, які чималої шкоди. На відміну від попереднього ліміту, цей можна використовувати і проти одного опонента.

Gauntlet – Ефективний прийом проти великий кільцем що стоїть групи монстрів, вибуховий величезний крижаний кристал у самому її центрі.
Doom of the Living – Практично повний аналог Bloodfest, за винятком кількості ушкоджень, що наносяться супротивникові, і більшої ефективності проти одиночного ворога.

All Creation – Yuffie кидає в натовп монстрів великий пучок світла, горячий їх живцем. Цей досить потужний ліміт може застосовуватися як проти групи, так і проти супротивників-одинаків.

Бажаєте замовити послугу створення безкоштовних сайтів у Львові ? В такому випадку краще всього звернутись у компанію stenos.net – тут вам запропонують найкращі умови!



Зверніть увагу:

Добавить комментарий