Секційні ворота – вдалий вибір

Вересень 24, 2012

Секційні ворота – вдалий вибір

Секційні ворота (англ. section, рос. секція) – різновид воріт, конструкція яких являє собою сполучені петлями секції. Секції пересуваються по напрямних шин, прикріпленим до країв отвору і заведеним під стелю приміщення. При відкриванні воріт, секції одна за одною йдуть під перекриття будівлі, розміщуючись в просторі під стелею. Одним із самих популярних виробників автоматичних ворот є компанія came – якщо ви вибираєте автоматичні ворота для своєї оселі зверніть увагу саме на цього виробника.
Секційні ворота встановлюються в приватних будинках, підземних гаражах і паркінгах, на промислових і сільськогосподарських об’єктах, складах, автомийках і автосервісах. Секційні ворота, як і інші види воріт, призначені для перекриття отвору. Але на відміну від них секційні ворота володіють рядом переваг:
піднімаються вертикально вгору, дозволяючи заощаджувати простір всередині гаража і перед ним;
забезпечують захист приміщення від впливу навколишнього середовища і шуму;
безпечні в експлуатації;
ворота можна встановити практично в будь-який отвір;
мають привабливий зовнішній вигляд.

Секційні ворота можуть відкриватися і закриватися вручну, так як їх вага скомпенсовано індивідуально підібраною пружинами. Крім того, секційні ворота можна автоматизувати. В даному випадку відкриває і закриває ворота електропривод. Можливості управління автоматизованими воротами різноманітні: від натискання на кнопку пульта дистанційного або стаціонарного управління до використання мобільного телефону.
Конструкція секційних воріт

Основні елементи конструкції секційних воріт:
Полотно воріт. Полотно секційних воріт складається із двох з’єднаних між собою сталевих листів, між якими знаходиться шар твердої піни – поліуретан. Саме цей матеріал забезпечує високу ступінь теплоізоляції секційних воріт.
Напрямні та підвіси. Напрямні – це сталеві профілі з кронштейнами, які кріпляться до отвору і за якими здійснюється рух полотна воріт. За допомогою підвісу напрямні кріпляться до стелі.
Пружинний механізм. Пружинний механізм використовується для балансування полотна воріт. Завдяки пружинам навіть дуже важкі секційні ворота досить легко відкриваються і закриваються вручну. Балансування полотна воріт може здійснюватися за допомогою торсіонних пружин або пружин розтягування.Зверніть увагу:

Добавить комментарий