Середньовічний дух Бургундії подорожуємо разом з Deluxetravel !

Травень 18, 2013

Середньовічний дух Бургундії подорожуємо разом з Deluxetravel !

Бургундія знаменита своїми чудовими краєвидами, прекрасними будинками і відмінним вином. В минулому Бургундія була духовним центром Франції. Про її колишнє значення свідчать середньовічні будівлі.

На пам'ятках Бургундії можна віднести найстаріше цистерціанське абатство у Франції. Абатство Фонтене було засновано Бернаром Клервоський в 1118 році.

Монастир зміг благополучно пережити революцію. Нинішній вигляд монастир набув завдяки пожертвам місцевих землевласників. Найстарішою частиною монастиря є церква ΧΙΙ століття.

Если Вы подбираете себе тур для отдыха на море, посещение экзотической страны, то доверьте это дело профессионалам. Сайт http://deluxetravel.com.ua/ предоставляет самую полную информацию о ценах, условиях питания и отдыха, а онлайн консультант всегда подскажет и поможет сделать правильный выбор.

Через строго статуту ордена цистерцианців церква має дуже мало прикрас. Монастир має дуже простий інтер'єр. Церковні галереї не тільки вкривали ченців від дощу та сонця, а й були місцем, де монахи віддавалися молитовним роздумів. А в з'єднаному з галереями залі проходили збори монастирської общини.

Абатство Везель було зведено в іншому стилі. Центральною частиною монастиря є романська базиліка.

Церковна вежа абатства підноситься над всією округою. Тут зберігаються мощі святої Марії Магдалини. Тому абатство є священним місцем у християн.

З цього абатства відправлялися паломники в Сантьяго-де-Компостелла. Подорожуючи по Бургундії необхідно обов'язково відвідати містечко Клюні, де розташоване знамените бенедектинском абатство.

Абатство є чудовий архітектурний комплекс. Причому виконаний він був у новому на той час стилі, який згодом назвали клюнійскіх. Засновано абатство було в 910 році герцогом Аквітанської Вільгельмом Благочестивим. Під час революції громаду закрили, а більшу частину церкви розібрали.

Резиденцією великих герцогів Бургундії був Діжон. Це місто стало культурним центром Бургундії. У наш час в Діжоні можна оглянути чудовий Герцогський палац, в якому знаходиться Музей образотворчих мистецтв.

Тут знаходяться надгробки герцогів, які виконав скульптор Клаус Слютер в ΧΙV столітті. Музей знаходиться на головній вулиці Діжона, де в минулому жили в основному ювеліри.Зверніть увагу:

Добавить комментарий