Серіал “Одного разу у казці” – частина друга

Лютий 12, 2013

Серіал “Одного разу у казці” – частина друга

Навіть не знаю, з чого почати. У вільний від роботи час люблю подивитися серіали. Але починаючи з грудня, випуск нових серій більшості моїх улюблених картин припинили на різні терміни. Канікули і все таке.
І ось вирішила знайти що-небудь новое. мій вибір припав на серіал “Одного разу в казці”. Читаючи опис, мала певний скептицизм і почала перегляд вже з не дуже гарним настроєм. Але вже після першої серії не могла відірватися.
Серіал поділений на дві паралельні лінії: перша – це світ казок, де проживали колись всі персонажі. А друга – це наш час. Обидві лінії так чи інакше перетинаються, пояснюючи, чому так склалося життя у проклятих принців, принцес, гномів, чаклунів, фей і інших мешканців зачарованого лісу і як вони потрапили в наш світ.
Гра акторів настільки прекрасна, що симпатіями переймаєшся навіть до негативним героям. У всіх свої характер, недоліки і переваги. Кожен особливий.
Тепер безпосередньо до головною дійовою особам. Дженніфер Моррісон є чинним персонажем передовій. Знайома вона нам за ролі в “Доктора Хауса” (ну мені, принаймні))). Звуть її в нашому світі Емма Свон, є дочкою Прекрасного Принца і Білосніжки.
Де Білосніжка, там і зла Королева-Мачуха. Її зіграла Лана Паррила. привожу дві фотографії з казки і нашої реальності:

Білосніжка змушує трохи посміхнутися. Як по мені, своєрідна зовнішність (злегка лопоухая) і бойової характер, який поступово проявляється протягом дійства. Принц – злегка нерішучий в побуті і герой повірку, готовий ризикнути життям заради коханої.

Взагалі, персонажі змушують посміхнутися і дивуватися. Яким ви собі предстваляете Пінокіо? Маленький хлопчик? Ха! Класний неголений дядько в шкіряній куртці. А капітан Гачок? Старий і страшний пірат – невдаха? На ділі – сексуальний хлопчина, що, не дивлячись на всі його злодійства, любиш всією душею. Йо-хо-хо і пляшка рома, як говориться. Принцеси не зніжені і делікатні створення, а досить войовничі і рішучі жінки, які в бою можуть дати фору принцам). Зла Королева насправді просто самотня жінка, яку лиши коханого і надії на щасливе майбутнє. А тут вже будь-яка баба обозлится.

Близятся праздники а это значит что надо покупать интересные и полезные подарки! Например на данном сайте, перейдя по ссылке вы сможете найти большой каталог качественных одеял которые согреют и придадут комфорт вашему сну!Зверніть увагу:

Добавить комментарий