Сертифікат – корисна річ

Лютий 22, 2013

Сертифікат – корисна річ

Thawte – світовий сертифікаційний центр, що пропонує ряд SSL сертифікатів різного рівня захисту. Компанія була першим центром сертифікації, видає SSL сертифікати юридичним особам, зареєстрованим поза США. У 2000 році Thawte була придбана компанією VeriSign (тепер Symantec) і стала ключовим членом корпорації в області сертифікації. На сьогоднішній день, Thawte видала понад 950 тисяч SSL сертифікатів і сертифікатів розробників пз, тим самим забезпечуючи захист справжності та транзакцій в більш ніж 240 країнах.

Thawte стала першим центром сертифікації, що підтримує також IDN домени (интернационализованные доменні імена), серед яких і кириличні, що дозволило більшій кількості людей користуватися перевагами інтернет безпеки рідною мовою.

Для невеликого інтернет проекту або для внутрішніх мереж ви можете придбати сертифікат Thawte СЕРТИФІКАТИ, який забезпечить базову захист Вашої інформації. Такий сертифікат видається в лічені хвилини і не вимагає додаткових документів.

Thawte також пропонує сертифікати бізнес рівня – SSL Web Server, при видачі яких перевіряється як доменне ім’я, так і приналежність сайту організації, зазначеної в сертифікаті. За допомогою сертифіката SSL Web Server можна захистити невеликі веб-сайти і підняти довіру відвідувачів до них.

Компанія Thawte також пропонує сертифікати з розширеною перевіркою компанії – SSL Web Server with EV, які забезпечать найбільш помітний показник безпеки – адресну рядок із зеленим підсвічуванням, гарантуючи відвідувачам, що Ваш сайт абсолютно безпечний і що була проведена найсуворіша перевірка Вашої компанії.

Не за горами весна, а значит стоит задуматься о новых шинах для своего автомобиля. Нокиан шины – это отличный выбор для любой погоды. Они не подведут в самый неожиданный момент!Зверніть увагу:

Добавить комментарий