Сервіс Gomometer від Google дозволить оптимізувати веб-сайт

Листопад 4, 2011

Сервіс Gomometer від Google дозволить оптимізувати веб-сайт

З поширенням мобільного інтернету стають все більш актуальними більш легкі і оптимізовані під екрани мобільних пристроїв версії сайтів. Компанія Google пропонує нову фішку – “Gomometer”, яка дозволяє перевірити сайт на оптимізованість до користування з мобільного пристрою.
Параметри які оцінює Gomometer це швидкість завантаження веб-сторінки, можливість читати текст з екрану мобільного, здійснення повноцінного пошуку і тд. Після тестування сайту складається звіт в якому розміщено поради щодо оптимізації сайту та вказані його недоліки.

Даний сервіс запропонує власнику сайта звернутись до веб-студії яка допоможе зробити сайт придатним до користування з мобільного. Gomometer навіть надає можливість вибору веб-студії по термінам розробки проекту і його вартості, також для порівняння на сервісі розміщенні посилання на ресурси які дійсно відповідають вимогам сучасного мобільного інтернету.
За даними статистики більш ніж 60% користувачів після того як зайшли на сайт який неправильно відображається на екрані іх мобільного більше не повертаються на нього. Цифра не маленька, саме тому для всіх хто займається інтернет продажами , або має бізнес сайт вартує задуматись на оптимізацією сайту під мобільні пристрої.Зверніть увагу:

Добавить комментарий