Сервіс Google Earth допоміг знайти загублені піраміди

Січень 9, 2013

Сервіс Google Earth допоміг знайти загублені піраміди

Вже не один раз фахівці, які вивчають знімки супутника Google, виявили цікаві об’єкти на зображеннях. Чергову загадку відкрила нова партія супутникових зображень програми Google Earth, нею стали загублені єгипетські піраміди, які представляють собою 2 комплексу на відстані приблизно в 145 км один від одного. Таким чином, супутникові знімки показують незвичайні і дивні скупчення курганів. Перша ділянка знаходиться у Верхньому Єгипті вздовж річки Ніл в 20 км. від міста Abu Sidhum. Як видно на зображеннях Google Earth, це місце має 4 різних кургану і кожен з них характеризується великим плато трикутної форми. Найбільший курган розтягується в ширину на 189 метрів, що в три рази більше Великих пірамід.

Біля оазису Файюм, який знаходиться приблизно в 145 кілометрах на північ від першої знайденої майданчики, розташований другий комплекс пірамід. Вчені припускають, що він містить чотири насипу, кожна завширшки по 46 метрів. Отже, місце має квадратний центр і незвичайні насипу. Крім того, в 2,4 км. на південний схід від відомого стародавнього міста Dimai фахівці Єгиптологи виявили три менших кургану, дуже схожих на піраміди плато Гіза, які стоять по діагоналі. Як заявили вчені, обидві майданчики, виявлені завдяки популярній програмі інтернет-гіганта Google Earth, були ретельно перевірені і виявилося, що ні одна з них раніше не була помічена. Наступним кроком після відкриття з використанням знімків супутника Google заплановані масштабні дослідження.

Вы как и многие другие люди понимаете что построить бизнес в интернете это очень реально? В таком случае вас скорее всего заинтересует реслинг перепродажа инфотоваров – это очень хорошая возможность получить дополнительный капитал и приступить к развитию своего собственного направления в бизнесе.Зверніть увагу:

Добавить комментарий