Шляхи створення веб-сайту

Серпень 6, 2012

Шляхи створення веб-сайту

Для того що б зробити сучасний веб-сайт необхідно добре постаратися та для тих хто хоче полегшити собі роботу є кілька варіантів.

1) Використання мови програмування PHP – цей метод найбільш трудомісткий і вимагає знань основ програмування, але зате дає найкращі результати і забезпечити максимальну продуктивність
2) Використання системи управління сайтами, найпопулярніші системи на сьогоднішній день це WordPress, Joomla і звичайно ж Drupal – причому для використання цих систем вам не потрібні особливі знання і розібратися з ними не складе труднощів. Для розширення функціональності створені різні плагіни які буквально за кілька хвилин допоможуть вам реалізувати корисні функції. А для того що б підібрати дизайн вам необхідно вибрати одну з сотень тим оформлення які доступні для скачування безкоштовно.
3) Використання Фреймворку – це набір спеціальних бібліотек які допомагають робити сайт швидко і при цьому не заглиблюватися в програмування, цей варіант щось середнє між використанням систем управління сайтами і написанням сайту з нуля. Фреймворки зараз теж активно розвиваються, створюються цілі співтовариства з популярним Фреймворкам на сайтах творців ви зможете завантажити всі файли і переглянути документацію яка допоможе вам почати створювати свій проект.Зверніть увагу:

1 коментар

  1. Мабуть більш правильно буде назвати 1-й пункт – створення сайту на чистому PHP, оскільки 2-3 пунткти це теж PHP.

Добавить комментарий