Шутер Operation Europe – тактика гри

Квітень 16, 2013

Шутер Operation Europe – тактика гри

Рейд
Рухайтеся до мети і, коли ви опинитеся на відстані пострілу від супротивника, ваш батальйон почне атаку. Ви можете встановити в якості мети або ворожий батальйон, або ділянку землі. Якщо ви можете знищити батальйон супротивника, то ваш батальйон після того, як ограбує трупи супостатів, зупиниться і виконання наказу закінчиться. Після того як дію наказу закінчується, батальйон автоматично переходить в режим оборони.

Оборона
Якщо ви знаходитесь в цьому режимі, то батальйон зберігає нерухомість і атакує тільки тоді, коли супротивник наближається на відстань пострілу. Виконання цього наказу продовжується до тих пір. поки ви не віддасте який небудь інший наказ.

Вы хотите обновить свою любимую игру новыми картами и уровнями ? В таком случае загляните на сайт minecraft-loads.ru тут вас ждут очень качественные приложения для популярнейшей стратегии!

Відступ
Не дуже-те приємне стан, краще нехай цим наказом зловживає боягузливий ворог. Але в будь-якому випадку про подібної можливості вам треба знати. Якщо ви відчуваєте, що ваш батальйон неминуче буде знищений, якщо ви не виведіть його з бою, то краще поступитися, ніж загинути. Після того як ви виберете цю команду, у вас на екрані будуть відображені ділянки місцевості, куди ви можете відступити. Виберіть саме тот. який відповідає вашим стратегічним планам і відійдіть на нові позиції. Якщо ви не хочете бути атакований, ви можете підійти впритул до якої-то наземної цілі, а потім відразу ж на початку бою віддати наказ про відступ. Батальйон, який відступив, не буде відображатися на карті цього ходу.
Батальйон, приписаний до цього полку, не зможе відступити, якщо виконані наступні умови:
1. Відсутній пальне для руху техніки.
2. В прилеглій області знаходиться інший полк.
3. Ви хочете відступати через ділянка місцевості, непрохідний для ваших солдатів.
4. Поруч знаходиться ворожий місто.
5. Ви хочете відступати через заміновану територію.Зверніть увагу:

Добавить комментарий