Широкосмугові мережі, доступні кожному

Лютий 17, 2013

Широкосмугові мережі, доступні кожному

Коли-те переваги високошвидкісних мереж були недоступні громадянам більшості країн з перехідною економікою. Особливо це стосувалося населення, зосередженого в сільській місцевості і на важкодоступних територіях, де прокладка цифрових абонентських ліній (DSL) і виділених кабельних каналів була занадто дорога або скрутна.

На щастя, з розвитком технологій широкосмугові мережі стали доступнішими, надійніше, дешевше і простіше в реалізації.

Сучасні високошвидкісні мережі у віддалених регіонах можна організувати, поєднуючи магістральні лінії з рішеннями “останньої милі”. Серед прийнятних за ціною магістральних каналів – дротові і супутникові лінії зв’язку, а також бездротові підключення типу “точка-точка” з підтримкою протоколу IP.

Для сегментів “останньої милі” в сільській місцевості підходять технології WiMAX і wi-fi (на територіях, де обмеження по потужності сигналу не скорочують зону покриття). Такі бездротові системи підходять для віддалених регіонів, а їх розгортання швидше і дешевше порівняно з провідними лініями. Крім того, користувачі бездротових мереж мобільніші, а мережеву інфраструктуру можна буде розширювати поступово, з урахуванням наявного попиту і без серйозної дорогої модернізації.

Найти полезные советы от знающих специалистов можно на сайте http://ondevices.ru/tech/computers/slop-hard-disk.html – тут вы найдете полезные статьи на компьютерную тематику!Зверніть увагу:

Добавить комментарий