Скорочення в компанії Моторола

Листопад 2, 2011

Скорочення в компанії Моторола

Скорочення робочих місць не обминуло і таку відому компанію як Motorola, як повідомляє ресурс Business Week в компанії Моторола планують звільнити 800 робітників різних відділів.
Раніше ми писали що компанію Motorola планує викупити Google, але в компанії заявляють що скорочення абсолютно не пов’язано з цим. На такі жорстокі міри керівництво компанії вирішилось після збиткового третього кварталу цього року…


Робітникам Motorola Mobility не залишається нічого іншого як чекати на звістку про звільнення, адже на даний момент ще не відомо яких саме відділів торкнеться скорочення. Щодо компанії то на процес звільнення її прийдеться виплати чимало грошей – 31 млн. доларів, з яких 27 піде на допомогу звільненим співробітникам а 4 млн на закриття виробничих приміщень.
Як повідомляє керівництво компанії на даний момент їх мета покращення фінансових результатів, любими методами.

На сегодняшний день интернет магазин удачная форма ведения бизнеса. Ведь при ведении продаж с помощью интернета не надо платить за выставку и работу продавцов, онлайн витрина сможет дать пользователю подробную информацию о товаре. Разработка интернет магазина очень важный этап, профессионалы команды TotalCAN – помогут вам создать хороший сайт за приемлемую цену!Зверніть увагу:

Добавить комментарий