Смартфон Explay – розумна ціна

Лютий 23, 2013

Смартфон Explay – розумна ціна

Користуюся цим пристроєм трохи менше півроку. За цей час відкрила в ньому багато переваг, але і не менше недоліків.

В першу чергу телефон дуже голосний, динаміки працюють відмінно. Сигнал виклику для мене навіть занадто, я ніколи не ставлю його на повну потужність, зате для будильника це дуже зручно, “підніме навіть мертвого”, як говориться. При розмові співрозмовника чути чітко і зрозуміло.

Телефон досить шустрий, швидко реагує і відповідає на запити.

Так само він дуже простий у використанні, має стандартне мене андройда. Так як я і раніше використовувала телефони з цією платформою розібратися в ньому мені не склало труднощів.

Дисплей середніх розмірів – діагональ 3,5.

Сенсор досить чутливий, але реагує тільки на дотик пальця, для мене це не завжди зручно, наприклад при наборі повідомлень складно потрапити на потрібну літеру, так і взимку доводиться знімати рукавички і морозити руки.

Камера – його не найсильніша сторона, у приміщення знімки виходять дуже розмиті і “галасливі”, але мені вона не потрібна, оскільки завжди під рукою є фотік.

Дизайн цілком класичний, без всяких наворотів. Корпус чорного кольору, задня кришка приємна на дотик, вона прогумована, за рахунок цього телефон зручно лежить в руці, не вислизаючи. Не громіздкий, але і не досить тонкий.

Внизу екрану розташовані три сенсорні кнопки: функції, додому і назад. Кнопка виклик і завершення висвічуються на самому екрані, мені це не дуже зручно.

Телефон розрахований на дві сім карти, для мене це швидше плюс, зручно якщо вам потрібно дзвонити абонентам різних операторів зв’язку. Але при цьому з ними більше заморочок, ніж при використанні одного.

Акумулятор слабенький, тримає не більше трьох днів.

Телефон має функцію ТБ, мені здається абсолютно даремний, оскільки якість передачі залишає бажати кращого, хороший сигнал зловити вкрай складно, так і на такому екрані тільки очі ламати.

Проведений девайс у КНР, мені це не вселяє довіри, але за пів року експлуатації поки все в порядки.

Плоские телевизоры очень удобны. Они экономят достаточно много места, освобождая углы и тумбы для комнатных растений. Выбрать крепление для телевизоров на нашем сайте просто – воспользуйтесь сортировкой по параметрам и результат не заставит себя ждать!Зверніть увагу:

Добавить комментарий