Смартфон Google Nexus Prime нові фото

Вересень 10, 2011

Смартфон Google Nexus Prime нові фото

Як повідомляє британський ритейлер Handtec вже доступні зображення й деякі характеристики смартфона Google Nexus Prime. На зображенні модель схожа на Nexus S, тільки володіє хромованою рамкою і в неї зовсім не видно кнопок, навіть сенсорних. Втім, є ймовірність, що картинка просто фантазія одного з редакторів видання.
Також з’явився ряд подробиць з інших джерел щодо характеристик моделі. Повідомляється, що апарат побудований на ОС Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) і процесорі з тактовою частотою 1,5 ГГц. Пристрій оснащений 4,6-дюймовим сенсорним дисплеєм Super AMOLED, 5 Мп камерою з функцією відеозапису 1080p, фронтальною 1 Мп камерою, модулями Wi-Fi і GPS.

Крім того, на сайті компанії Samsung Electronics з’явилася сторінка підтримки моделі Samsung I9250. Імовірно, це і є Samsung Nexus Prime – про це стало відомо ще по файлу профілю UAProf. До речі, за даними одного з джерел GSMArena, екран новинки має діагональ 4,65 дюйма і високою роздільною здатністю 1280х720 пікселів, Всупереч побоюванням, що воно складе “всього” 480×800. Товщина пристрою дорівнює 8,8 мм. Крім цього, відповідно до одного з припущень, нова модель буде продаватися як Samsung Galaxy Nexus, а не Nexus Prime і вийде в продаж в кінці жовтня, мабуть, незабаром за випуском iPhone 5.

Джерело

Интересуетесь покупкой спутникового ТВ ? Это действительно,так как по сравнению с кабельным ТВ вам прийдеться платить меньше, а каналов будет больше, причем в лучшем качестве ! Если Вы ищете ресивер openbox загляните на данный сайт.Зверніть увагу:

Добавить комментарий