Сонячні містечка Тоскани

Травень 7, 2013

Сонячні містечка Тоскани

В наші дні великою популярністю користується як к'янті, так і інші сорти вин Тоскани. Північніше Сієни розташований живописний край К'янті. Територія цього району являє собою горбисту місцевість.

Пагорби К'янті повністю вкриті пшеницею, кипарисом і маком.Здесь можна побачити старовинні вілли, оливкові гаї і виноградники. Приблизно в 26 км від Сієни знаходиться Кастелліна-ін-К'янті. Тут можна дізнатися все про виноградарство. А місцеві оливки і вино можна придбати в закладі «Чорний півень».

Поруч з містом в лісистих пагорбах можна оглянути абатство ΧΙ століття, де можна відпочити в ресторані і скуштувати місцевого вина. Трохи південніше абатства знаходиться містечко Гайоле-ін-К'янті. Тут варто оглянути його старовинний центр. Буквально поруч знаходиться цікавий замок Кастелло-ді-Брольи, який з ΧΙΙ століття належить сімейству Рікасолі.

Зі стін замку відкривається дивовижний вид на пагорби К'янті і долину річки Арбіа. А в Монтальчіно туристів чекає безліч церков, виконаних як в романському, так і в готичному стилі.

Крім того, тут же можна оглянути величезний замок ΧΙV століття. Городок Монтепунчіано знамените своїми чудовими краєвидами, як на Тоскану, так і на сусідню Умбрія. У місті варто обов'язково оглянути собор Пьяцца Гранде, церква Мадонна-ді-Сан-Бьяджо і казковий палац Палаццо Комунале. Завершити огляд маленьких містечок Тоскани можна містечком Сан-Джіміньяно, яке багато хто називає «середньовічним Манхеттеном».

Таке порівняння закріпилося за містечком завдяки 15-ти старовинним башт ΧΙΙ століття. Але в минулому в Сан-Джіміньяно було цілих 72 вежі.

Вони забезпечували безпеку жителів міста під час набігів на місто. Під час огляду міста варто відвідати міський музей і собор.

Желаете проводить рабочие часы в центре города и свободное время в своем доме загородом в уютном и современном жилом комплексе? В таком случае на сайте newirpen вы найдете все удачные предложения и сможете приобрести загородную квартиру по выгодной цене.Зверніть увагу:

Добавить комментарий