Спільна робота сайту з базами даних підприємства

Лютий 17, 2013

Спільна робота сайту з базами даних підприємства

Якщо ви хочете, щоб сайт приносив максимальну віддачу, попросіть розробників поєднати його з системою управління підприємством (СУП), встановленої у вашій компанії, наприклад 1С. Програма, що дозволяє це зробити, може працювати у двох – online – і offline-режимах. У першому випадку інформація з бази даних СУП доступна в реальному часі і клієнтам для доступу до неї досить пройти авторизацію або отримати певний пароль. У другому вивантаження бази, наприклад прайс-лист на послуги, що надаються, здійснюється згідно з установленим графіком, як правило, один раз на добу, тому інформація на сайті не завжди є достовірною.

Чим більше зручних функцій на сайті, тим вище ймовірність утримати клієнта. Медичним установам, наприклад, фахівці рекомендують встановити модуль “особистий кабінет”, який буде виконувати функції медичної картки пацієнта. Крім того, якщо задати певні настройки, то на e-mail клієнта автоматично буде приходити розсилка з ввічливими нагадуваннями про дату чергового відвідування лікаря для проходження планового огляду.

Многие люди страдают от различных зависимостей связанных с наркотиками, и если вас интересует лечение наркомании в Киеве то лучше всего обратиться в компанию netzavisimosti.com.ua – специалисты которой проведут все работы на самом высшем уровне!Зверніть увагу:

Добавить комментарий