Способи боротьби з поштовим спамом!

Травень 17, 2012

Способи боротьби з поштовим спамом!

Думаю на сьогоднішній день не має жодного користувача інтернет який не користується електронною поштою, дійсно ми заходимо на різні портали заповнюємо форми для отримання новин на пошту а в результаті можемо отримати не те що нам потрібно. Наприклад вас цікавлять новини України а вам присилають рекламу косметичних засобів, ясна справа що не мало кому буде до вподоби. Давайте розглянемо як можна уникнути спамних повідомлень.
Отже, спам – це абсолютно непотрібна для вас інформація, вона розсилається спамерами по електронній пошті або іншим каналам зв’язку, користувачам всесвітньої павутини. Дані повідомлення пропонують купити що-небудь, скористатися якими послугами, зайти на якийсь сайт і т.д. Спам зазвичай сильно дратує користувачів, а при великому «забрудненні» пошти спамом взагалі можна пропустити важливе для вас лист.
Основний метод боротьби зі спамом:
– Користуйтеся поштовим сервісом, в якому вбудований спам – фільтр;
– Не потрібно залишати без особливої потреби свою електронну адресу в гостьових книгах, на форумах та інших громадських місцях;
– Створіть другий ящик для листів, що приходять після реєстрації на якомусь з форумів, сайтів і т.д.
– Залишаючи вашу поштову скриньку на будь-яких форумах, змінюйте символ @ словом «Гаф» або «собака» і т.д.
– Не відповідайте на спам, щоб спамери не зрозуміли, що ваш мейл працює, а то в такому випадку вони завалять вас листами.Зверніть увагу:

Добавить комментарий