Способи пересування по Індії

Травень 18, 2013

Способи пересування по Індії

Рикші, тонга і темпо Велорикші – найпоширеніший вид транспорту в малих населених пунктах і перенаселених старих районах індійських міст. На них зручно їздити на невеликі відстані, і найчастіше їх можна побачити в межах Старого Делі.

У Агре і Джайпурі це найпопулярніший вид громадського транспорту. При поїздках завжди заздалегідь обумовлюйте вартість.

У невеликих населених пунктах можна покататися на скрипучих кінних екіпажах (тонга і Ікка). Темпо – фургончики з відкритою задньою частиною, де розташовані сидіння.

Вони не дуже комфортабельні і рушають, тільки коли всі місця зайняті. Автобуси В індійських містах автобуси переповнені пасажирами, які можуть дозволити собі тільки цей вид транспорту. Квиток купується у кондуктора всередині автобуса. Переповнений автобус не завжди робить всі передбачені зупинки, на яких в результаті накопичується величезна кількість пасажирів.

Водії автобусів в Делі відомі своєю лихий їздою, і з великою швидкістю їздять навіть дорогі автобуси-експреси. Тому по можливості уникайте автобусів, незважаючи на те, що це найдешевший вид транспорту. Метро в Делі У Делі 24 грудня 2002 була відкрита перша лінія метро протяжністю 8,3 км. Планується, що до 2020 р. транспортна мережа метро розкинеться на 240 км і зв'яже всі густонаселені райони міста.

Столична влада сподівається, що будівництво метро дозволить розвантажити хаотичний рух на вулицях Делі і на 50% знизити рівень забруднення навколишнього середовища. Такі авто рикші (Вікрам) курсують в дрібних населених пунктах на північ від Делі  

Сегодня большие и малые компании знают, что отличным средством рекламы и узнавания своего бренда является интернет. Однако не все учитывают, что просто иметь сайт компании недостаточно. Необходима постоянная работа с ним, обновление информации, продвижение в сети. Предлагаем seo раскрутка сайтов в Киеве. Пусть этим делом займутся профессионалы!Зверніть увагу:

Добавить комментарий