Список хороших ресторанів Делі

Травень 18, 2013

Список хороших ресторанів Делі

НЬЮ-ДЕЛІ: Трівені Ти Террас (Trven Tea Terrace). Недорогі обіди на свіжому повітрі під квітучими вьюнкамі в культурному центрі Делі. сніданок, обід.

НЬЮ-ДЕЛІ: Беркос (Bercos). В ресторані в жвавій торговій зоні швидко і добре готують недорогі індійські та китайські страви, в обідній час повно народу.

Фірмові страви-курча з медом і молода баранина. обід, вечеря. НЬЮ-ДЕЛІ: Коконат-Гроув (CoconutGrove).

Різноманітні страви Південній Індії, в тому числі вегетаріанські. Скуштуйте сколотини і мінпаппас (легке і злегка перчене каррі зі свіжої карельської риби). Щ Ц обід, вечеря. НЬЮ-ДЕЛІ: хев-Мор (HaveMore).

Одне з багатьох закладів в Делі, де можна спробувати щільну пенджабських кухню. Розташовується на невибагливому невеликому ринку, який оживає вечорами. Щ ГТ обід, вечеря.

НЬЮ-ДЕЛІ: Кваліта (Kwattty). У відомому ресторані в центрі можна перекусити після походу по магазинах. Пенджабських кухня, в тому числі (гострий турецький горошок з пишними коржиками). НЬЮ-ДЕЛІ: Чайніз-Рум (Chnese Room).

Кілька застаріле оздоблення відноситься до початку 1960-х рр.., Коли в Делі з'явилася китайська кухня. Проте заклад зберігає чарівну атмосферу.

Обід, вечеря. НЬЮ-ДЕЛІ: Гейлордс (Gaylords). Популярний в обідній час ресторан в центрі славиться холодним кави з морозивом.

НЬЮ-ДЕЛІ: Рампурская кухня (TheRampurKtchen) Гостинний ресторанчик спеціалізується на кухні князівства Рампур. Відмінне місце, щоб перекусити під час походу по магазинах і ринку Хан. Нио-ДЕЛІ: Тимура (Татіга). Японські туристи спрямовуються сюди, щоб з'їсти рідні темперу і суші.

Великий вибір риби, креветок, страв із свинини та яловичини. Обід, вечеря.

НЬЮ-ДЕЛІ: Гарден Парті (The GardenParty). У цілодобовому ресторані при елегантному готелі на засадженому пальмами газоні панує життєрадісна атмосфера. Пропонується «дамський» чай з блінчатие льодом.

НЬЮ-ДЕЛІ: Баан Тай (Baan Tha). В першокласному стильному ресторані справжня тайська кухня. Можна вибрати європейський столик або сісти за тайськи, на підлозі.

Обід, вечеря. НЬЮ-ДЕЛІ: Белуджі (Baluch). У фешенебельному ресторані подають вишукану їжу, приготовлену в тандурі, а також фірмові страви північно-західного регіону. Щовечора жива музика ..

НЬЮ-ДЕЛІ: Блу-Елефант (The Blue Elephant). Один з елегантних ресгоранов відомого мережевого готелю пропонує еклектичну тайську кухню. Відмінний сервіс, тепла атмосфера. НЬЮ-ДЕЛІ: Кептенс-Кебін (Captans Cabn).

Дорогий ресторан у морському стилі спеціалізується на морепродуктах. Є бар і оркестр. Обід, вечеря. НЬЮ-ДЕЛІ: Хаус-оф-Мін (House of Mng).

Кращий китайський ресторан у місті для тих, хто може дозволивши собі дорогу їжу у фешенебельному обстановці .. НЬЮ-ДЕЛІ: Кандагар (Kandahar). Авторська кухня, широкий вибір традиційної індійської їжі від шеф-кухаря Панкадж, як вегетаріанської, так і м'ясної.

Вечорами виступають фольклорні музиканти. НЬЮ-ДЕЛІ: Ла-Рошел' (La Pochette). Елегантна обстановка.

Європейська кухня і чудовий шведський стіл. Відмінні морепродукти, смачні салати і сири.

По неділях грає джаз. НЬЮ-ДЕЛІ: Спайс-Рут (SpceRoute). Ефектний азіатський декор, широкий вибір гострих страв різних регіонів Азії – Бхаратпур: Спунбілл (Spoonbll). Популярний парковий ресторан під солом'яною стріхою пропонує індійську і китайську їжу (зимовими вечорами біля багаття).

Сніданок, обід, вечеря. Бхаратпур: Бхаратпур ФорестЛодж (Bharatpur Forest Lodge). Державний ресторан при хорошому готелі пропонує рясний шведський стіл для зголоднілих орнітологів. Сніданок, обід, вечеря.

Вріндаван: Бхуджаналайя (1KSCON Bhojanalaya). Заклад при пансіоні KSCON готує здорову вегетаріанську їжу за хорошими цінами. Сніданок, обід, вечеря. Фатіхпур-Сикрі: Готель «Каллу» (Kallu Hotel).

Колоритний власник з добродушним видом чаклує над ситними парантхамі і омлетами і гострим м'ясним каррі. Сніданок, обід, вечеря.

Фатіхпур-Сикрі: / Лір Пенджаб (Shere Punjab). Придорожнє заклад поряд з археологічними розкопками, з пристойною їжею в стилі Фатіхпур-Сикрі: Туркомплекс Гулистан (Gulstan Tourst Complex).

У державному парковому ресторані в гарних околицях широкий вибір закусок і гарячого. Зручне місце привалу для туристів.

Обід, вечеря. Гваліор: Волга (Volga). Відомий ресторан, одне з кращих закладів індійської кухні в місті.

МЯРУГ: Альфа (Alfa). Чудова тікка з гірчицею і часником. обід, вечеря.

ОРЧХА: Калева (Kaleva). Зручно розташований ресторан з цікавим дизайном. Шведський стіл і порційне меню. Сніданок, обід, вечеря.

ОРЧХА: Шиш-Махал (Sheesh Mahal). На романтичною терасі палацу Джахангирі-Махал сервірують сніданки і шведський стіл. Сніданок, обід, вечеря.

Як їдять в Індії Більшість індійців їдять руками, допомагаючи собі або хлібом, щоб проковтнути рис або карі. Ложку можуть дати тільки вам як гостю.

Традиційний індійський тхали їдять правою рукою сидячи на підлозі Вважається нечемним є лівою рукою. У більшості ресторанів по закінченні їжі подають чашку для обмивання рук

Бросили курить и теперь чувствуете себя неловко без привычной сигареты? В таком случае просто зайдите на сайт www.ecosigara.com.ua тут вы сможете выбрать для себя электронную сигарету которая очень выгодно заменит обычную – это поможет сберечь здоровье и не избавляться от привычки курить!Зверніть увагу:

Добавить комментарий