Старовинне місто Іркутськ

Травень 24, 2013

Старовинне місто Іркутськ

Іркутськ – один з найцікавіших міст Сибірського краю. Він знаходиться по обидві сторони мальовничої річки Ангара і є відправною точкою до берегів озера Байкал, що привертає до себе увагу тисяч туристів. Старовинна архітектура Іркутська вражає уяву.

Тут можна зустріти різноманітність стилів і структур, старовини і сучасності – все це органічно переплітається серед широких проспектів і маленьких тихих вуличок. Серед визначних пам'яток міста можна виділити Спаську церкву – єдину споруду, вцілілу з часів острогу.

Також увагу привертає «Білий дім», що відбивається в дзеркальній гладі Ангари. Він побудований в стилі класицизму на початку XIX століття і є одним з найстаріших будівель міста. Нагородою за вірність традиціям і збереження старовинного вигляду стало включення Іркутська в список історичних міст в 1970 році.

Іркутськ цікавий ще й науковими розробками. Академмістечко, розташоване в Свердловському окрузі міста, приваблює до себе увагу не лише вітчизняних, а й зарубіжних вчених.

Тут часто відбуваються конференції та симпозіуми вітчизняного і світового рівня з проблем дослідження земної кори, проблемам Байкальської рифтовой зони і континентального ріфтогенеза. Іркутськ – місто молоді та студентства. В даний час діють 23 ВНЗ, у яких навчається більше 120 000 студентів. Всі ці позитивні моменти роблять Іркутськ привабливим для поїздок, особливо в літній час, коли починає свою роботу Всеросійський економічний форум.

Іркутськ має досить розвинену залізничну лінію, тому одним з найбільш доступних і оптимальних шляхів до міста є залізниця. Якщо ви хочете забронювати квитки на поїзд, то необов'язково вистоювати довгі черги в касах вокзалу. Ми живемо у вік нових технологій та інтернету. Всі послуги з бронювання, замовлення та купівлі залізничних квитків тепер доступні всім користувачам інтернету.

Досить зайти на сайт, заповнити форму і потім отримати свої квитки. Найчастіше сайти з бронювання квитків не стягують плати за свої послуги. Тому такий вид замовлення залізничних квитків отримав широке поширення.

Скористайтеся ним – і переконаєтеся самі.

Хотите выглядеть стильно и модно ? Попробуйте использовать накладные ресницы в этом случае ваш взгляд будет просто неотразим!Зверніть увагу:

Добавить комментарий