Новини для вебмайстрів: поради професіоналів

Лютий 21, 2013

Новини для вебмайстрів: поради професіоналів

Навіть ті, хто займаються просуванням сайтів декілька років, можуть не завжди бути в курсі останніх змін в індексації та ранжуванні пошукових систем. Зосередившись на одному напрямку, можна пропустити масу можливостей, просто не помітивши, що інші здобувають перемоги в питанні покращення позицій сайту.

Наприклад, якщо багато уваги приділяється юзабіліті, можна проґавити, як конкуренти обійшли вас, пропонуючи користувачам мобільну версію сайту. До речі, цьому напрямку зараз віддається перевага серед тих, хто продає товари чи щодня публікує новини. Відвідувачі таких ресурсів цінують компактність ресурсу та актуальність повідомлень. Навіть новини для вебмайстрів можна знайти на подібних мобільних сайтах, тому що вони досить часто використовують мобільні пристрої для роботи та спілкування з колегами.

Стосовно дизайну треба підкреслити, що всі зусилля потрібно зосередити на трьох важливих моментах:

  • контент треба так організувати, щоб з першого ж погляду відвідувач зміг зрозуміти, про що йде мова;
  • важливо заохочувати відвідувачів перейти далі, застосовуючи різні прийоми;
  • інтерфейс потрібен бути досить простим, щоб відвідувач, не роздумуючи, міг зорієнтуватись і знайти відповіді на питання, які виникли при читанні сторінки.

Звичайно, веб-дизайн як дисципліна вже сформував канони, за якими працюють веб-дизайнери у всьому світі. Однак це не виключає можливості експерименту в тій чи іншій галузі. Вдалі спроби зробити сайт більш привабливим дають власнику сайту переваги, тому розумні бізнесмени тримаються за талановитих та креативних спеціалістів, які пропонують нові ідеї. Треба лише не забувати, що користувач оцінює інформацію на сторінці приблизно 3-4 секунди. За цей час важливо показати найцікавіше, щоб змусити відвідувача затриматися на сайті якомога довше. В разі якщо ресурс – це інтернет-магазин, найперша ціль полягає в створенні оптимальних умов для легкої покупки товару. Тому в новини веб-дизайну включають і такі повідомлення, як випуск нових програм для вмонтування в сайт елементів-карток з цінами та технічними характеристиками.

Взагалі, важливо тримати у балансі стриманість та інформативність сайту з видовищністю, яка робить ресурс унікальним. Пошукові системи прихильно відносяться до тих сайтів, що несуть оригінальну, особливу інформацію та на які посилаються старі ресурси з перевіреною репутацією.Зверніть увагу:

Добавить комментарий