Смартфони: основні знання для вибору пристрою

Квітень 4, 2013

Додаткові ігри та програми, мобільний Інтернет, а також величезну кількість всяких опцій схиляють багатьох до купівлі саме смартфонів. Але чи повинні смартфони бути настільки дорогими?

I-gadgets.in.ua протестував багато моделей, ціна яких не перевищує 300 доларів США. Протестувавши чотири смартфона – від Samsung, LG і Sony Ericsson – вартість яких менше 300 доларів, і-gadgets.in.ua з’ясував, який Android-смартфон є на сьогоднішній день кращим.

Що відрізняє смартфон від телефону? Смартфони – це компактні міні-комп’ютери, можливості яких далеко не обмежуються телефонними розмовами і спілкуванням через SMS.

Інтернет по WLAN або UMTS. Типові смартфони виходять в Інтернет як через WLAN (наприклад, використовуючи домашній маршрутизатор), так і в дорозі, через стільникові мережі UMTS. Вони забезпечують перегляд веб-сторінок і електронної пошти, дозволяють користуватися інтернет-чатами соціальними мережами на кшталт Facebook.

Додатка. Додаткові програми надають смартфону нові функції – вони здатні перетворити його на робоче пристрій, ігрову консоль або
GPS-навігатор.

Публікація фото / відео. Знімки та відеоролики можна відразу ж викладати в Інтернет для показу друзям.

Позиціонування і навігація. Смартфони вміють визначати точне місце розташування, використовуючи техноло-гію GPS, щогли мобільного радіозв’язку або WLAN-маршрутизатори. А за допомогою навігаційних додатків доступна функція прокладки маршрутів.

У чому недорогі смартфони поступаються iPhone & Co.?
 
1. Маленький дисплей. Діагональ екрану у моделей Samsung Galaxy 550 і LG Optimus Me всього 7 см. Дорогі смартфони мають дисплеї з діагоналлю більше 10 см. Неякісне зображення. У дешевих пристроїв на кар-тінке дисплея виразно видно растр (клітини). У нашому тесті тільки Sony Ericsson Xperia X8 з 5800 точками на квадратний сантиметр продемонстрував знесення-ную різкість зображення. LG Optimus Me, Samsung Galaxy 550 і Samsung Wave 723 при достатньому великому фізичному розмірі екрану мають лише 3200 точок.

Для порівняння: у iPhone 4 майже 17 000 точок, у Samsung Galaxy S – близько 8700.

2. Продуктивність. Значно нижче швидкість роботи, що особливо відбивається на ресурсо-ємних додатках, іграх і завантаженні інтернет-сторінок. Орієнтиром може служити центральний процесор: топові смарт-фони мають чіп з частотою 1 ГГц та ще з двома процесорними ядрами. Смартфони на базі Android показали в тесті скромні результати: всього 600 МГц; а модель Wave 723 на платформі bada – лише 450 МГц.

3. Камера. Для топових моделей вартістю від 600 доларів. Стандартом є 5 або 8 мегапікселів; часто є можливість запису відеороликів з HD-роздільною здатністю. У дешевих моделях, як правило, встановлена ​​3-мегапіксельна камера.

Обидва телефони Samsung знімають відео розміром з поштову марку для перегляду на ПК або телевізорі така якість не годиться. Відео, одержуване за допомогою LG і Sony Ericsson, хоча і має растрову структуру, все ж достатнього розміру для подальшого відтворення на ПК або ТБ.Зверніть увагу:

Добавить комментарий