Стів Джоб готував техничні новинки

Листопад 20, 2011

Стів Джоб готував техничні новинки

Завдяки письменнику Уолтеру Ісааксону який являється автором офіційної біографії Стіва Джобса стали відомі деякі плани Стіва які він так і не встиг реалізувати. Уолтер поділився цією інформацією з журналістами газети New York Times. Як повідомляє Уолтер Ісааксон – Стів Джобс хотів оголосити справжню війну сучасним телевізорам, він вважав що телевізори у тому виконанні якому ми іх бачимо сьогодні вкрай не зручні і не функціональні. Джоб планував створити телевізор Apple, з витонченим дизайном і надзвичайно зручним керуванням, новий телевізор також мав бути інтегрованим з хмарним сервісом iCloud – за допомогою такої інтеграції користувачам відкрилась би можливість перегляду фільмів і передач з серверів iCloud.


В мережі з’явилась інформація про те що компанія Apple дійсно готує до випуску фірмовий телевізор який замісти звичного пульта керування буде управлятись за допомогою голосу! Прем’єра новітнього телевізору планується у 2013 році. Також Уолтер Ісааксон розповів про те що на зміні звичайного формату телевізорів Джобс і не думав зупинятись, він планував замінити шкільні підручники на планшети iPad, це дійсно було б дуже зручно і ця програма вже запущена в американських школах. Про інші плани компанії і Стіва Джобса письменник не розказав зіславшись на те що не має право розкривати таємниці компанії..

Обои на рабочий стол и просто фотографии Вы найдете на сайте www.randrs.ru. Популярные гелендваген фото, Mercedes SL, БМВ X6 и прочие фотографии выложены в свободном доступе на портале.Так же Вы можете проголосовать за понравившееся фото и поднять его рейтинг.

Канал интер смотреть онлайн нужно круглосуточно – оперативная информация 7 дней в неделю.Зверніть увагу:

Добавить комментарий