Стів Джобс залишив посаду CEO компанії Apple

Серпень 25, 2011

Стів Джобс залишив посаду CEO компанії Apple

Стів Джобс оголосив про свій відхід з посади CEO компанії Apple. Ця новина буквально розірвала інформаційні агентства, після заяви акції компанії впали на 5%.
Новим CEO компанії Apple стане Тім Кук, нинішній головний операційний директор. Він виконував обов’язки CEO останнім часом. Як відомо Стів Джобс пішов у довгострокову відпустку ще в січні поточного року за станом здоров’я.

На данний момент Стів Джобс планує обіймати посаду голови ради директорів компанії Apple. Як вважають експерти подальший розвиток компанії може бути під загрозою у разі остаточного відходу Стів Джобса.

 «Я завжди казав, що якщо настане день,коли я не зможу виконувати свої обов’язки і відповідати очікуванням як CEO Apple, то я буду першим, від кого ви це дізнаєтеся. На жаль, цей день настав. Я залишаю посаду CEO Apple. Я хотів би бути, якщо рада директорів вважатиме це за доцільне, головою ради директорів, директором і співробітником Apple.Що стосується мого наступника, то я настійно рекомендую, дотримуючись нашого плану наступності, призначити Тіма Кука на посаду CEO Apple. Я впевнений, що найяскравіші та інноваційні дні Apple ще попереду. І в новій ролі я докладу всіх зусиль для успіху. Частину кращих друзів мого життя я знайшов в Apple,і я дякую всім вам за багато років роботи разом з вами. “

Заявив Стів ДжобсЗверніть увагу:

Добавить комментарий