Сучасний HD медіацентр Dune HD Pro з 7-дюймовим сенсорним дисплеєм!

Вересень 7, 2011

Сучасний HD медіацентр Dune HD Pro з 7-дюймовим сенсорним дисплеєм!

На днях компанія HDI Dune на виставці IFA 2011 представила HD медіацентр Dune HD Pro з 7-дюймовим сенсорним дисплеєм! На відміну від інших недавніх новинок компанії, цей пристрій класу Hi-End, побудован на основі медіапроцесора Sigma SMP8910 і підтримує зображення аж до Full HD 1080p. Можливості медіапроцесора доповнені рядом функцій,підвищують якість відтворення відео та аудіо, відзначає компанія. Наприклад, технологія THX Media Director в залежності від вихідного контенту може налаштувати зображення і звук на оптимальну якість.


Як повідомляє компанія окрім високої якості зображення, Dune HD Pro забезпечує і висококласний звук – до 192 кГц/24 біт.Якість звучання реалізовано завдяки наявності вбудованих ЦАП Burr-Brown. Для прослуховування виключно аудіо можна повністю відключити Відеотракт і зменшити яскравість або повністю відключити підсвічування дисплея за допомогою спеціальних кнопок. Крім того,Dune HD Pro здатний відтворювати аудіофайли різних форматів без втрати якості, включаючи FLAC, APE, WAV (присутній і підтримка плейлистів CUE), а також диски DVD-Audio і SuperAudio CD. Підтримка Dolby True HD і DTS HD Master Audio забезпечує декодування звукового потоку до 7.1 каналів.Джерелом сигналу для Dune HD Pro можуть бути різні носії: DVD і Blu-ray, включаючи Blu-ray 3D, CD з музикою, відеороликами і фотографіями. Завдяки наявності трьох портів USB можна підключати і флеш-накопичувачі, кардрідери, зовнішні жорсткі диски та інші USB пристрою. Крім того,передбачена опція встановлення двох внутрішніх жорстких дисків (у тому числі в “гарячому” режимі), а порт HDMI 1.4 гарантує сумісність медіацентру з сучасними телевізорами, моніторами та проекторами. З мережевих можливостей реалізовані Ethernet (10/100/1000 Мбіт / c) і Wi-Fi, щоб відтворювати різні файли з комп’ютера або NAS сервера.Dune HD Pro також підтримує відтворення і запис різних Інтернет-радіостанцій і програм Інтернет-телебачення. Крім того, опціонально можна придбати USB адаптер для прийому програм ефірного цифрового телебачення. Для перегляду сайтів на екрані телевізора передбачений вбудований веб-браузер. Серійний випуск Hi-End медіацентру Dune HD Pro планується почати в кінці 2011 року, орієнтовна ціна складе близько 3000 євро.

Довольно таки полезно пользоваться опытом людей, советуем Вам обратить внимание на сайт Дом советов со всего света . Много полезной информации в одном месте!Зверніть увагу:

Добавить комментарий