Суперкомп’ютер у Японії поставив світовий рекорд у швидкості

Листопад 27, 2011

Суперкомп’ютер у Японії поставив світовий рекорд у швидкості

Буквально декілька днів тому ми писали про надзвичайно потужний процесор Knights Corner розроблений працівниками компанії Інтел, який має стати основою суперпотужного комп’ютера Stampede. Тепер маємо цікаву інформацію про суперкомп’ютер під назвою «Кей» який було розроблено японськими науковцями. Комп’ютер «Кей» встановив новий рекорд по швидкості обчислення даних, він досягнув позначки 10,51 петафлопс в секунду. Тестування проводили розробники суперкомп’ютер і компанія Fujitsu Ltd.
Науковці вважають цей пристрій одною з найважливіших розробок, яка ляже в основу науково-технологічного прогресу. Причому працівники компанії Fujitsu які брали участь у розробці і тестуванні комп’ютера заповнюють що даний пристрій буде працювати не тільки на благо Японії, але й всім країнам світу. В основі комп’ютера лежать 88 тисяч процесорів в кожної з яких вісім ядер!
Закінчили створювати цей пристій тільки цього літа, сам комп’ютер має гігантські розміри і займає площу 864 великих приміщень! З бюджету Японії було виділено 1,43 мільярдів доларів на фінансування розробки суперкомп’ютера.

Заработок в интернете не перестает притягивать людей, так как это довольно удобный и реальный способ улучшить свое материальное состояние. Одним из видов заработка в интернете является зapaбoтoк нa фopумaх, об этом и других способах реального заработка читайте на страницах сайта www.dohod-24.ru

Все более популярными становяться именно деревянные дома в виду своей экологичности и относительной дешевизны.Зверніть увагу:

Добавить комментарий