Нові моделі SVEN MS-960 і MS-970

Листопад 6, 2011

Нові моделі SVEN  MS-960 і MS-970

Зустрічайте новинки від виробника якісної акустики фірми SVEN – моделі MS-960 і MS-970. Це сучасна акустика у форматі 2.1 яка виконана у темних кольорах. Компанія Свен повідомляє що нові моделі колонок не тільки отримали вишуканий дизайн але і дуже якісний і потужний звук, і рекордні продажі підтверджують те що користувачам прийшлись по душі новинки.

Если Вы слушаете музыку на компьютере Вам необходим качественный проигрователь с поддержкой современных форматов музыки, скачать проигрыватели Вы сможете без проблем на данном сайте.

Завдяки продуманому дизайну акустика буде доречно виглядати у офісних приміщеннях так і в домашніх умовах. Вартість нових моделей приблизно настуна : 720 гривень за модель MS-960 і 990 гривень прийдеться викласти за модель MS-970
Серед особливостей моделей слід відмітити якісні двох смугову сателіти з шовковими динаміками, тонке налаштування низьких і високих моделей, налаштування гучності сабвувера, можливість підключення наушників, можливість кріплення на стіну.
Потужність моделей складає MS-960 – 50 Вт,і MS-970 – 70 Вт.Зверніть увагу:

Добавить комментарий