Свіжа інформація про Nokia Lumia 900

Грудень 1, 2011

Свіжа інформація про Nokia Lumia 900

В мережі з’явилась цікава інформація про те що компанія Nokia породжує прихильників смартфонів її виробництва новою моделью. Назва нової моделі візуально вона буде подібна до своєї попередниці Lumia 800 ось тільки екран стане більшим і додадуться декілька функціональних вдосконалень. Звичайно ж перші хто зможуть протестувати новий телефон будуть американці в них ця модель надійде у продаж на початку наступного року, який саме оператор у США представить цю модель залишаться таємницею. Звичайно ж модель надійде у продаж і в наші магазини, але коли модель буде доступна для мешканців Європи невідомо.

Інформація про начинку моделі доволі скупа – відомо що Nokia Lumia 900 базується на операційній системі Windows Phone. Дисплей новинки буде доволі великим – 4,3 дюйма по діагоналі, розроблений він буде за технологією ClearBlack AMOLED. Також на борту моделі потужний процесор з тактовою частотою 1,4 ГГц, і камера у 8 Мп

Одним из удачных методов продвижения сайта является – продвижение статьями. Смысл это способа прост и не требует серьезных капиталовложений причем дает довольно хороший результат, суть в том что Вам необходимо написать статью в которой будут даны ссылки на ваш сайт, далее необходимо разместить статью в одном из белых каталогов статей один из которых является сайт starksmedia.ru. На данном сайте Вы с легкостью сможете разместить написанную Вами статью на различные тематики.

Вас интересует кератиновое выпрямление волос цена ? Не теряйте времени зайдите на сайт www.apriori-salon.ru для получения информации.Зверніть увагу:

Добавить комментарий