Свято вегетаріанців в Таїланді

Квітень 10, 2013

Свято вегетаріанців в Таїланді

Усі, хто побував у Таїланді, збережуть у своїй душі частинку краси цієї країни і пам'ять про пережите хвилювання від причетності до чогось незвичайного і чарівного. Колорит Таїланду, краса пляжів, бурхливе нічне життя, загадкові звичаї – все це запам'ятається їм. Далеко не всі обряди і святкування проводяться для потішання погляду туристів, є стародавні обряди, без яких неможливо уявити собі життя тайців.

Приклад такого обряду – свято вегетаріанців, що проводиться на найвідомішому острові Таїланду – Пхукет. Він влаштовується на честь давніх тайських богів. Починається свято з ходи учасників.

Всі вони проходять в білому одязі. Але це не тільки марш кухарів, причетних до виготовлення вишуканих вегетаріанських страв. Під час фестивалю можна побачити виступи, не пов'язані безпосередньо з виготовленням блюд тайської кухні. Чути дзвін буддистських дзвіночків, всіх присутніх приголомшує барабанний бій – і біля підніжжя храму розгортається незвичайне дійство, яке може неабияк шокувати туристів.

Починається обряд, присвячений богам-воїна, покровителями захисникам Таїланду. Юнаки, яким судилося пройти випробування, знехтувати і відкинути біль, в шаленому ритмі танцю вводять себе в стан трансу. Коли вони ввійшли в потрібний стан, їх молотять ланцюгами і катують металевими прутами.

Але це лише перевірка перед головним випробуванням. Сходи, зібрана з гострих лез, чекає юнаків. За неї треба піднятися, і тим довести свою мужність і презирство до болю.

Після того, як випробування пройдено, буддистські ченці виводять сміливців зі стану трансу і ті, закутавшись в урочисті білі шати, розходяться. Ті туристи, які не відрізняються особливою сприйнятливістю, в цей час дегустують страви тайської кухні.

Далі фестиваль триває і вже все, холоднокровні і чутливі, отримують можливість насолодитися прекрасним видовищем і паралельно порадувати свій шлунок стравами, приготованими самими досвідченими кухарями. Навіть найвимогливіший гурман не залишиться незадоволеним, спробувавши кулінарні шедеври з екзотичних фруктів, рису і морепродуктів.

В популярном интернет магазине Аллрайт вы сможете найти отличные цены и большой выбор интересных товаров от различных производителей!Зверніть увагу:

Добавить комментарий