Синтра в Португалії

Квітень 30, 2013

Синтра в Португалії

Неодмінно поїдьте в Синтру – середньовічне містечко, оточеній ланцюгом невисоких гір Сьєрра де Сінтра, розташований в сорока хвилинах їзди від столиці Португалії – Лісабоні. Колись, будучи мавританським містечком, він був захоплений Альфонсом I – королем Португалії.

Протягом 600 років потім тут була резиденція португальських королів. Оскільки монарші сімейства виїжджали в його прохолодні ліси та фантастичні сади з усією своєю свитою і численною ріднею, в Сінтрі було побудовано в різні часи близько двадцяти прекрасних палаців.

Лише деякі з них, до цих пір збереглися в своїй первозданності, відкриті для доступу туристів, багато перетворені в п'ятизіркові готелі, та й обійти за один день їх все просто неможливо. Але, тим не менш, обов'язково відвідайте найрозкішніший з них – Так Пена.

Вы хорошо разбираетесь в спорте ? В таком случае почему бы вам не заглянуть на сайт где можно Онлайн сделать ставку на хоккей на сайте parimatch.com и при это отлично заработать если ваша команда выиграет или наберет нужное количество очков!

Побудований в дев'ятнадцятому столітті, він поєднує в собі все різноманіття стилів, властивих португальської архітектурі. Правда, гуляючи по його залах і оглядаючи предмети побуту місцевих монархів, мимоволі порівнюєш Та Піна з палацами російських царів.

Та вже, наші знали, що таке справжня розкіш! Обов'язково прогуляйтеся по садах Монгсеррат, де можна побачити знамениту статую Чорної Мадонни, начебто виконує будь-яке з наших бажань. Трохи далі розташоване житло шістнадцятого століття, висічене в скелі – Convento dos Capuchos, цікаве ще й тим, що його кімнати мають оббивку з коркового дерева.

У Сінтрі ви можете відвідати Музей іграшок. Здивуйтеся його унікальним експонатам, деяким з них по чотириста років! Завдяки м'якому і вологому клімату, а ще чистому гірському повітрю, рослинність на Сінтрі різноманітна і унікальна.

Тут зустрічаються рідкісні рослини, яких більше не зустрінеш в Португалії.Зверніть увагу:

Добавить комментарий